Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Angol srácnak tetszek, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angol srácnak tetszek, viszont az angolom nagyon alapszinten tart még,3 hónapja kezdtem el a 0-áról a nyelvet szerintetek lenne hozzám türelme?

Figyelt kérdés
nem régóta dolgozom kinn külföldön,nagyon szeretnék vele megismerkedni,egyre jobban tetszik de félek is egyben hogy nem lesz hozzám türelme,mit csináljak?
2012. ápr. 19. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kint vagy a nyelvterületen és a pasid is azt a nyelvet beszéli, akkor nagyon hamar társalgási szinten leszel, és hát sokmindent meg lehet érteni szavak nélkül is. Ne aggódj. Good luck :)
2012. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem kellett az elso 4-6 honap de igaz en ertelmes vagyok es a nyelverzekem is eleg jo az atlaghoz kepest.
2012. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Örülj, hogy lesz egy lelkes magántanárod! :)
2012. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

"szerintetek lenne hozzám türelme?"


Kérdezd meg tőle.

"Would you have patience to teach me English?"

Vagy inkább:

"Would you teach me English?"

2012. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem ha kintdolgozol kulfoldon hamar megfogod tanulni a nyelvet es amedig ez nem sikerult addig probald neki elmutogatni a szomszedunba van egy kislanyes mndig jon hozzam jatszani a gepen es roman en persze van amit megertek belole csak nehez valaszoljak ra ugyogy mutogaunk egymasnak
2012. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne tedd fel mindennap ugyanazt a kérdést.
2012. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

lesz! izgalmasabb lesz! az alapszavakat tanuld meg:

more

go

now, now

you comming? vs i comming!

:D)


Hajrá!

2012. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
do it, do it
2012. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Én nemrég még egy hostelben dolgoztam recepciósként.

Főleg külföldiek voltak a vendégek (spanyolok, olaszok, angolok, németek stb.), de a közös nyelv az ugye az angol volt.

Én sokáig tanultam, de az évek alatt, gyakorlat hiányában, sajnos nagyon megkopott az angoltudásom és igazán ott tűnt fel, hogy te jó ég, alapvető szavak nem jutnak eszembe és hasonlók.

Viszont, tapasztalataim szerint, az oda tévedő srácok aranyosnak tartották, hogy néha furán fejezem ki magam, meg mutogatok :).

Szóval szerintem neked sem lesz ezzel problémád, főleg, ha a srác tudja, hogy most kezdtél neki nemrég.

Hajrá :).

L/25

2012. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!