Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú holnap este átjön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú holnap este átjön, mert segítek neki angol nyelvvizsgára való készülésben. Eljön hozzám, csak ketten leszünk a lakásban és már annyit fantáziáltam róla. Megtennétek?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerem és egyszer járni akart velem szerintem, csak én akkor pont nem akartam kapcsolatot, mert az előtte lévő nagyon megviselt, de egy buli után volt vele szexuális kapcsolatom. Meg még 3x. Eleinte csak barátok voltunk, akik szexelnek, de túl jó lett a viszonyunk és kapcsolatot akart, de én nem. Aztán ő összejött megint a volt barátnőjével egy hónapnyi mosolyszünet után, most 2 évesek, de mindig csak rosszat mondott nekem a barátnőjéről. Ahogy ők összejöttek mi nem beszéltünk, mert a csaj tök féltékeny volt mindig, de legutóbb összefutottunk a városban és beszélgettünk és én felajánlottam hogy segítek. Tehát holnap eljön és nekem ő már akkor is tetszett, de azóta belebolondultam teljesen. Holnap ha eljön, annyira megcsókolnám és lefeküdnék vele... Nagyon nagyon nagyon kívánom, minden éjjel erről fantáziálok. De a kapcsolatát nem akarom tönkre tenni, de aaaajjj... Az a csaj hülye.. Ha mondjuk ő kezdeményezne, belemennétek?

Minden esetre én már ma voltam gyantáztatni. :(

21/L


2012. máj. 3. 19:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem jól értetted,franciát akar gyakorolnia srác!:)
2012. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
# 9/9 Remélem egyszer jól elkapnak a hozzáállásodért.
2012. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
27%
Hát nem mondanám hogy ribi vagy azért, de az hogy gyantáztattál, mégis erre utal. Nem baszni kell kezdésnek, hanem beszélni. Mint fiú, én előbb kérdezek aztán lövök... Bár ha ilyen szó nélkül hip hopp lefeküdne veled miközben kapcsolata van, gondold meg... te is járhatsz így... egyszóval "gyönyörű" pár lennétek. Nem érdemes így összejönni, adjátok meg a módját. Ha meg annyira akarsz vele dugni, még ma mond el neki, és holnap már csinálhatjátok is!
2012. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Csináld! Nem vagyok ribanc, de én belemennék, ha egyértelmű jeleket ad. Ha a csaj a barátnőd lenne, akkor más lenne a helyzet, de így.... Én azt mondom, hogy élvezd az eléd táruló lehetőségeket.

Jó szórakozást(:

2012. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem szexeljetek. Beszéld rá, hogy szakítson a barátnőjével és jöjjetek össze!

Jó "tanulást".

2012. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc, vele volt csak így, amit elmeséltem, ez nem mindennapi. Én nem támadnám le, de ha ő kezdeményez a barátnője érzelmi világához nekem semmi közöm. A fiúval közöttünk nagyon jó a kapcsolat, nagyon jókat beszélünk és emiatt a lány miatt beszélnünk sem szabadott. Én örülök ha a fiúval lehetek. Ha meg velem jönne össze, akkor érezném, hogy mikor van olyan nagy baj, hogy megcsal.
2012. máj. 3. 23:08
 17/23 anonim ***** válasza:
69 és a végén engedd, hogy a szádba élvezzen. utána le fogja szarni a barátnőjét
2012. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőjével már a végét járják, és a fiú fog kezdeményezni, akkor nyugodtan belemehetsz. Úgy is vége lesz a kapcsolatuknak, ha már így állnak, szóval nem oszt-nem szoroz.

Kár volt annak idején elszalasztani a jó lehetőséget, különben már rég együtt lennétek, és nem lennének ilyen gondok.

2012. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na lefeküdtetek? Nektek kéne összejönetek. Am azzal a barátnőjével sztem csak téged akart féltékenyé tenni
2012. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ.


Tegnap eljött.. hozott angol könyvet, amikor megláttam a kezében -nem akartam-, de nagyon nevettem.:D Feljöttünk megkínáltam üdítővel, leültünk, hogy tanulunk, elmondta mit nem ért és segítettem. Közben beszélgettünk csomót, meg nevettem rengeteget, olyan kedves volt. Olyan izgalmi állapotban voltam, el nem tudom mondani, mennyire kívántam.:DD Egyszer hozzáért a kezemhez, de nem csinált semmit, aztán el is indult haza és amikor lekísértem megcsókolt és mondta, hogy jó éjt.


Na ez történt, azóta nem vagyok magamnál, még jobban összezavart. Az, hogy nem tepert le egyértelmű jele annak, hogy nem csak egy éjszakát akar tőlem.


Áááá!!:)

2012. máj. 5. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!