Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még meddig várnátok az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még meddig várnátok az első szex-szel a helyemben? 1 hónapja vagyunk együtt a barátommal.22/L

Figyelt kérdés

Leírom azt, h. eddig mit gondoltam a dologról, és h. most mit gondolok. Még szűz vagyok, egy picit szeretnék még várni a szex-szel. Nem azért akarom váratni a barátomat, mert h. mit fognak szólni mások, ha 1 hónap után lefekszem vele. Csak úgy érzem, h. előtte még jobban meg kellene ismernünk egymást, ill. egymás testét. Nem akarom annyira megváratni, de azért nem szeretnék könnyen kapható lenni, "küzdjön" kicsit értem.

Viszont a napokban találkoztunk, náluk voltunk, és hát eléggé beindultunk, de nem feküdtünk le egymással. De azon kívül volt elég sok minden, többek között ismerkedtünk egymás testével. :) Most el kezdtem gondolkozni azon, h. mégsem kellene már annyit várnom a szeretkezéssel? Persze, megbízom benne, szóval nem hinném, h. csak szexre kellek neki. Jó lenne még sokszor így együtt lenni, ahogy a múltnap, de nem tudom, h. ő meddig tudná ezt csinálni úgy, h. még nem fekszünk le egymással.



2012. ápr. 10. 15:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

én 23 voltam mikor elvesztettem ennek már két éve.

Kb7 hónapja voltunk együtt de előtte ismertük egymást 2éve így tudtam róla sok mindent.

2012. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Akkor tedd meg, amikor késznek érzed magad rá. Egyébként szerintem ez egy olyan dolog, amit nem feltétlen kell elmondani mindenkinek. Ez csak két emberre tartozik. De ha úgy érzed még várni kell, akkor ne tedd.
2012. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Ha igazán jó a kapcsolatotok (ennyi idő alatt már lehet, ha sok időt töltöttetek együtt), és megbízol benne, és kívánod is Őt, akkor szerintem butaság húzni a dolgot.

Én is ennyi idősen (22. szülinapom előtt nem sokkal) találkoztam a párommal, egy hónap múlva feküdtünk le először egymással, és csak azért, mert előbb nem volt rá módunk. Neked kell érezned, hogy csak szexet akar-e, vagy szeret is.

23/N

2012. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hát, nem ismerem még annyira. De nem tudom, h. mennyi ismeretség kell az első szeretkezéshez. Jó volt így együtt lenni a múltnap, és lehet, h. nem bántam volna meg, ha akkor továbbmegyünk. Eddig nem is foglalkoztam azzal, h. szűz vagyok, nem akartam mindenáron elveszíteni. Mert akkor bárkivel megtehettem volna. Viszont vele szívesen lefeküdnék. Én csak azóta ismerem, mióta összejöttünk, vagy hát ugye előtte randiztunk párszor. Úgy érzem, h. tényleg szeret, és nem csak szexet akar.
2012. ápr. 10. 15:32
 5/31 anonim ***** válasza:
Ha már annyira "ismerkedtek egymás testével" (gondolom volt már orál is), akkor már oly mindegy, mikor történik behatolás. Szerintem nyugodtan csináljátok.
2012. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem úgyis érezni fogod, amikor eljön a pillanat, hogy kész vagy rá. Kár a lehetséges időpontokon agyalni. Nincs erre könyvekben megírt szabály, hogy x idő múlva kell pontosan, mert különben baj lesz.
2012. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha nem is tud várni pár hónapot(amennyit Te szeretnél)akkor jobb is ha nem neki adod a szüzességed!fiú létemre írom ezt.az egyetlen szűz barátnőmnél anno 6 hónapot vártam és nem volt vele semmi problémám.
2012. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Hogy valójában mire is kellesz neki, az csak akkor fog kiderülni ha túl lesztek rajta...
2012. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem, orál még nem volt. Csak simogatás, tapizás.

Tud várni, ezt már megbeszéltük, h. én még nem szeretném. Csak most kicsit elbizonytalanodtam. Hogy talán mégis szeretném már hamarosan? De könnyen kaphatónak sem akarok tűnni a szemében.

2012. ápr. 10. 19:21
 10/31 anonim ***** válasza:
akkor azt mi már nem tudhatjuk hogy akkor Te már készen állsz rá vagy nem.neked kell eldönteni.csak ne felejtsd el a könnyen jön,könnyen megy örök igazságot.
2012. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!