Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mondta a pasim. Ki mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mondta a pasim. Ki mire tippel, mit jelent?

Figyelt kérdés

Írtam neki panasz sms-t (azért sms-ben mert féltem nem hallgatna végig személyesen) hogy kb havonta jó ha 2-3szor együtt vagyunk szexuálisan, és jó ha havonta 1szer kinyal. De ő ellenben elvárja hogy én kényeztessem orálisan többször.


Ezt azért nem értettem mert látom rajta hogy szeret imád, odavan értem, minden nap együtt vagyunk, már 1,5 éve együtt is élünk, bújunk, csókolózunk minden percben amikor csak lehet. És főleg ő bújik!!!!


Ma besokaltam, és megírtam neki az sms-t erre visszaírt hogy majd elmeséli mert vele van a baj. Azóta teljesen lehangolt hangja van, nem tudom mire számíthatok, mit fog mondani? Van tippetek? Estig megbolondulok.


22/l



2012. máj. 4. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha tippelünk akkor jobban fogod érezni magad? :) Szerintem várd ki az estét.
2012. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hát lehet beteg. de nem meri elmondani. de majd elmeséli. relax.
2012. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Lehet jobban érezném :) És ki tudja, lehet valaki tippje bejön....

Próbálom kivárni az estét de már ezer dolog lefutott az agyamban ahogy ilyenkor egy nőnek szokott és kombinálok.

2012. máj. 4. 15:56
 4/18 anonim válasza:

Majd írd meg mit mondott.

Lehet nem szeret nyalni. Nem téged, hanem úgy általában.

2012. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Azt mégse írhatta, hogy büdi vagy :D:D

Figyelj, ez nem olyan dolog amit nem lehetne megoldani, akármi baja van a dologgal....

2012. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hallod, én is bújnék, ha rendszeresen lepippantanál, de a te kielégüléseddel nemigen kellene törődnöm... most majd előáll valami szenvedős-nyavalygós mesével, amit te szépen megkajálsz, s az lesz a vége, hogy még te fogod sajnálni őt, ő meg majd bújik az ő megértő kis szerelméhez, brühühű... holott a valóság az, hogy tojik rád, neki megvan az öröme, oszt' annyi.
2012. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem tőle ezt az opciót, hogy esetleg a testszagommal van gondja? (hozzáteszem mindig frissen fürödve megyek hozzá sőt akárhová, nem vagyok igénytelen) mondta hogy dehogyis, hogy jutott ez eszembe.


A szenvedős dumával lehet valami, mert a nagyapja halálos beteg, 2 hónapja van hátra, és az utolsó veszekedésünket ezzel magyarázta hogy ezért feszült.


De nagyon remélem most nem fogja belekeverni a nagyapját és remélem meg fogjuk tudni beszélni. Az is lehet hogy velem van a gond, szeretném megtudni mert akkor változtatnék.

2012. máj. 4. 16:10
 8/18 A kérdező kommentje:

16:07 ehhez még annyit tennék hozá, hogy az ilyet úgy szeretném kiküszöbölni, hogy ő is annyi "pippantást" fog kapni a jövőben mint én orális kényeztetést. Nem lesz itt semmi kihasználás.


Az élet minden területén odafigyel rám, szeret, óv mindentől.... szóval meg nem mondaná senki hogy valami gond van.... Látom rajta hogy szerelmes, mert ha csak "pippantásra" kellenék akkor nem lennénk együtt nap 24ben úgy hogy ő követeli szinte hogy mindig ott legyek még akkor is ha a haverokkal van mert imádja a ott vagyok...

2012. máj. 4. 16:13
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát, én megértem, hogy feszült, és nem akar semmit. Bizakodásra adott okot a Mercedes téli teszteken mutatott formája, ehhez képest mi láttunk? Váltóhiba miatti kiesés a harmadik helyről, majd koccanás és megpördülés, kiesés szerelői hiba miatt, majd tönkrement DRS az időmérőn. Ezek után csodálkozunk, hogy a palidnak nem megy?

Figyelj, ne butáskodj. Nehogy teletömjék itt a fejed valami butasággal. Hallgasd meg.

2012. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mostanában én is stresszes vagyok és elhanyagolom a páromat ilyen téren, igaz, én nem várom el, hogy kényeztessen, sőt néha idegesít, mert képtelen vagy rá figyelni, ellazulni, csak kattog az agyam, és legszívesebben aludnék, hogy addig se kelljen a problémáimon gondolkodnom. Hallgasd meg, légy megértő, és ne vádaskodj! Majd szépen elmondja.
2012. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!