Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja rám mindenki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja rám mindenki azt hogy cuki?

Figyelt kérdés

Az utcán idegen lányok cukiznak le, de nem értem miért...mi számít nektek cukinak lányok?ez bejön nektek?

16f



2012. máj. 4. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

cuki = nyálas bzi


remélem segítettem :)

2012. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert biztos kis b*zis kinézetű vagy... és a lányok azt cukinak nevezik, de örülj, hogy nem b*ziznak le mert úgy is nevezik...
2012. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért mert nem játszol eleget a Crysis 4-el.
2012. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
álljunk csak meg, nincs b*zi kinézetem, és énis utálom a rózsaszín pólós bieber utánzatokat és még emós sem vagyok...
2012. máj. 4. 16:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem csak attól lehetsz bzis kinézetű, hogy rózsaszín pólót veszel fel vagy szemedbe lóg a hajad...
2012. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mivel nem látlak, így nem tudom, de a cuki jelzőt a viselkedéseddel is kiérdemelheted, nem csak a kinézeteddel (mit tudom én, felveszel neki valamit, amit leejtett). De, ha babaarcod van, és kicsit hosszabb hajad, attól is lehetsz cuki, nem kell hozzá semmi rózsaszín. A cuki tininyelven talán még jót is jelenthet, de egy idősebb lánytól egyértelműen azt jelenti, hogy szóba se jöhet semmi komoly.
2012. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kb. így nézek ki arcra és stílusra is: [link] ebben szerintem nincs semmi b*zis
2012. máj. 4. 16:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Jake Gyllenhaal? Akkor már értem :D


[link]

2012. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 so much win :)
2012. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
xD
2012. máj. 4. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!