Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan "bepunnyadnak" a párjuk mellett?

Figyelt kérdés
Sok olyan csajt ismerek, akik mióta kapcsolatban vannak, mintha megszűntek volna létezni. Mikor még szinglik voltak, minden hétvégén buliba jártak, barátnőztek, élvezték az életet. Most nem járnak el sehová, nem törődnek a barátnőikkel, meg senkivel, csak otthon ülnek a párjukkal. Ez tényleg olyan rettentő izgalmas? Ha nekem lenne barátnőm, egész biztos, hogy nem punnyadnánk, mennénk mindenfele. A pároknak is kellenek közös programok, ki kéne mozdulniuk, de mintha erre sokaknak nem lenne igényük - tisztelet a kivételnek. Miért van ez olyan sok mindenkivel?
2009. jún. 23. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem pasim van, akkor én inkább nézek vele otthon kettesben egy filmet, mint hogy bulizzak egy discoban, ahol rástartol 5-6 ribi.:/

16/L

2009. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Nem tudom miért de 4 évig otthon ültünk beszívtunk és bezabáltunk ,egy idő után no sex. Sodródtam az árral. Azten meg már a kutya is kitúrt a kanapéról.Le voltam szarva. A mostani párommal minden más vele lehet pörögni, mindíg rám szól hogy ne punnyadjak be( figyeljek az alakomra, menjek barátnőzni,hívjam az ismerőseimet stb) és ez oda vissza müködik. Még most is voltunk bulizni pedig kisbabánk van igaz már 1 éves lesz.
2009. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elején még működik ez a dolog, mikor annyira szeretik egymást, hogy mindegy mit csinálnak csak együtt legyenek. Később mikor kezd ellaposodni a dolog, jönnek a balhék, általában a csajok kezdenek hisztizni, hogy "persze mert mi nem megyünk semerre bulizni". Én is ismerek olyanokat akik úgy ülnek otthon, mint két nyugdíjas. Ez nem jó, egy idő után uncsivá válik.
2009. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 éve vagyok együtt a párommal, és hát mi sem járunk el sehova. Csinálunk közös programokat(de az nem a diszkó meg a bulik), és nem unjuk egymást. Örülünk ha kettesben együtt lehetünk és élvezhetjük egymás társaságát. Barátnőzni nem akarok mert nincsenek igaz barátaim, akkor meg minek? Nincs rájuk szükségem. Párom sokat melózik így örül ha rám van ideje nem arra h örökké bulizni járjon.

Nem vagyunk idősek, 21 évesek vagyunk, és attól h nem járunk el buliba, még nem punnyadunk, csak éljük az életünket, amihez már másnak köze nincs. Ennyi.

2009. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!