Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen, hogy lehetne változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen, hogy lehetne változtatni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz helyre irtam de se baj :D Szóval én nem vagyok az a túl beszédes csaj, de mostanában úgy nagyjából mindenkihez hozzá szólok meg köszönök, meg minden, de van akit ez zavar, hogy nem beszélek olyan sokat. Ezen hogy lehetne még változtatni? Csak mert engem is zavar, hogy ők sem szólnak hozzám, és igy lassan mindenki ott hagy, ha nem szólok semmit . De az osztályban van pár csaj még, és velük beszélnék én, csak nem birom őket annyira, viszont az se jó, hogy szinte senki se beszél velem, na jó azért van egy pár, de inkább másik osztályból. Na másik osztályból miért vagyok ennyire jól el mással? Nem értem. Valaki aki hasonló helyzetben van és tudna valamit mondani? Előre is köszi annak :D

19/L


2012. máj. 4. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Érthetetlenül és össze-vissza fogalmazol. Ez lehet egy ok arra, hogy nem szeretnek hozzád szólni.


Egyébként ha zavar, hogy nem beszélnek veled, légy nyitottabb. Nem ördöngősség.

2012. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyanokkal kellene barátkozni, akivel van témád. Kényszerből nehéz beszélgetni. Ha a megfelelő emberrel találkozol, akkor gördülékeny a társalgás, észre sem veszed és megy az idő. Aki sokat beszél, az többnyire ugyanazt mondja el magáról mindenkinek és sokat beszél magáról.
2012. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jól van elnézést, csak mindent kiirtam egyszerre de igyis érthető szerintem...
2012. máj. 4. 18:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, van olyan is akivel bármiről eltudok, és vele tényleg megy az idő csak.
2012. máj. 4. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!