Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen bizonytalan, hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a barátommal, szeretjük egymást. Ő az első barátom, vele csókolóztam először, pedig már 22 éves vagyok. (ne szóljatok le, így alakult) Neki viszont már volt 2, több éves kapcsolata. A tapasztalatlanságomból adódik ez a bizonytalanság. Ha csókolózunk, én szeretem a tarkójához rakni a kezemet, v. az arcához, simogatni esetleg, és nem tudom, h. ez neki mennyire tetszik v. sem, h. jól csinálom-e egyáltalán. Ilyenkor ő kicsit mosolyog, v. nevet, mert hát ugye ezt csak hallom, aztán általában még jobban magához húz. Szóval biztos tetszik neki a dolog. Csak nem tudom, h. akkor miért mosolyog ilyenkor. Meg én szeretek vele csókolózni nagyon, meg amikor randi végén elválunk egymástól, akkor is alig akarok hazamenni, mert annyira jó lenne még ölelkezni, csókolózni. De nem akarom ezt túlzásba vinni.

2012. márc. 28. 12:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként is kicsit visszahúzódóbb lány vagyok, tehát nem az a nagyszájú, vagány.
2012. márc. 28. 12:26
 2/8 anonim ***** válasza:
De jó neki...
2012. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) Lehet, h. neki jó, csak én olyan bizonytalan vagyok. Tényleg nem tudom sokszor, h. az a vmi épp tetszene neki, v. inkább ne csináljam? Ez az egész kapcsolatosdi nekem új. Meg nem is tudom, h. erről beszéljek-e vele vagy sem, és h. hogyan mondjam el neki? Tudja, h. nekem ő az első barátom.
2012. márc. 28. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne változtass semmin, hidd el, élvezi.
2012. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy előbb-utóbb belejövök, és nem leszek ennyire bizonytalan? A kapcsolatunkban nem vagyok bizonytalan, mármint h. az én és az ő érzéseiben.
2012. márc. 28. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, simán. Ne aggódj. Csak ha társaságban, vendégségban vagytok akkor ne mássz rá, látványosan, azt senki sem szereti, de egymás közt amit nem szégyellsz.
2012. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már a szex is szóba került köztünk, mármint h. hamarosan eljön annak is az ideje. De kicsit tartok attól is. Mert ugye ő már tapasztalt, és én teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen téren, szóval nem tudom, h. jól fogom-e csinálni a dolgokat.
2012. ápr. 1. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is így volt az első barátomnál, ritkán mertem kezdeményezni, mindig aggódtam, hogy jól csinálom-e a dolgokat, stb. Aztán telt az idő, és belejöttem. :) Hozzászoksz, és egyre természetesebbnek tűnik majd minden érintés, egyre bátrabban tudsz majd hozzáérni. Ha szeret, akkor bízz benne, és ennyi :)
2012. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!