Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több szabadságot akar. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több szabadságot akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom bejelentette, hogy neki ez sok, és hogy több szabadságot akar. Nem akar nap mint nap találkozni velem. Élni akarja az életét. Én mondtam hogy nem fogom zavarni, próbáljuk meg,de a könnyeimmel küszködtem és kérdezte hogy mi a baj, mire kibukott belőlem, hogy én befogok csavarodni, se barátok, se család... egész nap a lakásba. SZeretem, de úgy érzem el kell gondolkodnom rajta, hogy 100%-os szabadságot adok neki. Szerintetek mit csináljak?? Voltatok már ilyen helyzetben? 21/nő
2012. máj. 4. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

"egész nap a lakásba."


Munkahely?

2012. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, szerintem teljesen normális. Én exemtől őrültem meg, ugyanilyen okok miatt, hogy képtelen volt élni nélkülem, én viszont akartam élni az életem egymagamban is. Úgyhogy agyf.szt kaptam tőle, és szakítottunk.

Figyelj, ezt az egészet ne tragédiának fogd fel. A barátod szeret veled lenni, de minden épeszű embernek szüksége van néha egy pici magányra. Anélkül megőrül. Plusz barátok, család, stb?

Azt se értem, hogy neked miért kéne egész nap otthon ülnöd a lakásban? Menj el mozogni, barátokkal lógni, foglalkozz magaddal, amikor ő is. Borzasztó silány életed lehet, ha a párodon kívül semmi szórakoztató dolog nincs benne.

Úgyhogy ha épkézláb kapcsolatot akarsz, akkor nyugodtan elengeded, hadd menjen, és keresel magadnak is progikat azokra az időkre, amikor épp nem vagytok együtt.

21L

2012. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
munkahely...8 óra letelik és irány haza. Úgy elmennék barátokkal szórakozni, vagy legalább kiugrani valahova, de ha nincsenek igaz barátok, akkor ugye ez nem megy..
2012. máj. 4. 20:27
 4/5 A kérdező kommentje:
ezen vagyok, hogy lefoglaljam magam... barátok vannak, de nem olyanok akivel elmehetek akárhová. Mindenki mással van, van mindig valami programjuk.
2012. máj. 4. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak te vagy így ezzel... Nekem sincsenek igaz barátaim, csak úgy vannak.... De mindig a párjukkal foglalkoznak, így már azokkal se szoktam találkozni... Így mikor nem dolgozom , nagyon szoktambunatkozni :(
2012. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!