Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körömlakk kérdése:

Van olyan férfi aki nem mondja ki a párjának hogy SZERETLEK? De ennek ellenére mégis szereti meg kimutatja neki csak éppen nem mondja ki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a valószínűsége, hogy van ilyen, igen.
2011. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
100%

láttad a Ghost-ot? abban is a pasi sosem mondja a barátnőjének, hogy szereti, hanem ha a lány mondja, annit mond hogy "dettó". és amikor már halott és a médiumon keresztül kommunikálnak, akkor mondja, és a csaj azt mondja a médiumnak, hogy ez nem igaz, a srác sose mondana ilyet. erre mondja a srác szelleme, hogy mondja azt, hogy azt üzenem: "dettó". és akkor hisz neki a csaj.



mint a viccben:


öreg székelynek mondja a felesége:


-te, Mózsi 20 éve vagyunk házasok, miért nem mondod soha, hogy szeretsz?

-egyszer már mondtam. ha változás lesz, szólok.


szerintem van ilyen a valóságban is, ez önmagában nem gond.

2011. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, de én még nem találkoztam ilyennel.
2011. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, és sajnos tapasztaltam, hogy a nők igénylik, hogy kimondjuk, hiába tudják. Vagy máskülönben nem is tudják, hiába mutatjuk ki?
2011. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan férfiak, akiknél ennek a kimondása olyan, mintha a fogukat húznák.
2011. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt!az elsö pár honapba mondta párszor de aztis igy kicsuszva meg igy mondatba belerakva:D szoval úgy hogy a szemembe anniyt mond h SZERETLEK sose volt!És olyan mintha azért nem mondaná ki mert zavarba jön tőle...és ezáltal én se mondom neki...mert rossz ha nem mondja vissza:D De egyébként tudom hogy szeret! csak olyan furcsa:) nem kéne hogy mondja csak legalább ilyen alkalmakkor!pl szülinap karácsony vagy valami!de talán sose fogom megérteni:)
2011. szept. 9. 13:32
 7/11 napietus ***** válasza:
100%
na látod :) ha változás lesz, majd szól :D
2011. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"olyan mintha azért nem mondaná ki mert zavarba jön tőle"

Pontosan. Ez nevelés, gyerekkor kérdése, egyszerűen nincs hozzászokva, hogy nyíltan kimondjuk, amit érzünk. Sajnos én is ilyen vagyok, gyerekkoromban pl szüleim soha nem mondtak nekem ilyeneket, és engem is zavarba hoz, ha ki kell mondanom. :(

2011. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem mondták soha hogy szeretnek, gyerekkoromban, úgy mint a filmekben van, mégsem esik nehezemre kimondani annak akibe szerelmes vagyok...
2011. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
13:35 vagyok. Persze az én esetem nem törvényszerű, csak példaként hoztam fel, hogy ilyen is van.
2011. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!