Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékeny ha nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny ha nem is vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerkedem egy sráccal, de van barátnője.(több száz kilóméterre) Állítása szerint felém húz a szíve. Imádunk együtt lenni. Mikor elmegyek bulizni vagy csak elmesélem h kivel mit csináltam, egyből féltékeny minden pasira. Miért féltékeny ha nem járunk? Lehet h tényleg velem akar lenni? Állítsam választás elé?

2012. máj. 5. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Igen a legegyszerűbb az ha választás elé állítod. Amíg nincs közötök egymáshoz nincs joga féltékenykedni.


Az más tészta, hogy mikor az exem összejött egy csajjal, majd megölt a féltékenység :D

2012. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. hát igen, ezen agyalok h válasszon, de félek h nem engem választ és elvesztem...(de még nem vagyok biztos magamban annyira, hogy jogom legyen választás elé állítani.de sztem megbolondulnék ha megszakadna a kapcsolat mert a barátnőjét választja)
2012. máj. 6. 01:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fiam!

A következő a probléma:Milyen férfijú lehet az,aki más hölgyre szemet vet,mikor párkapcsolatban él.Gondolkodj csillagom,akarsz te egy ilyen pernahajdertől valamit is ?Ha,ezt a legényt választod,te is úgy fogsz járni,mint a másik menyecske.Remélem megfogadod a tanácsomat és keresel magadnak egy méltó,illedelmes daliát,aki szívből szeretni fog életed végéig.Köszönöm,hogy írhattam néked és bízom benne élsz az ukászommal.

Üdvözlettel:Gyuri bátyád

2012. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!