Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el annak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el annak aki tetszik sms-el? (13 éves fiu vagyok)

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne légy gyáva.. mond személyesen! sok szerencsét!
2012. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tényleg mindenképp mondd meg neki!!!

hidd el megéri,

csal 20másodperc bátorság kell :)

és meghálálják a lányok:)

2012. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szemem az égre szegeztem, a legszebb csillagot kerestem. Találtam is egyet, de az nem az égen, hanem a TE szemedben ragyogott szépen!


Szerintem is állj elé és mondd meg,hogy nagyon tetszel.

2012. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Szia! Hogy vagy? Csak azért írok, hogy megmondjam, mártogatnám a fa.szom a hamvas szűz p*csádban. Puszil: (és ide a neved)
2012. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne sms-ben tedd. Illetve, ha nem vagy biztos benne, hogy ő is hasonlóan gondolkodik felőled, ne állj oda, és bökd ki, hogy "szeretlek", mert nagyon kellemetlen tud lenni. Próbálj meg udvarolni!:) Tudom, hogy macerás, de legalább ki lehet deríteni, hogy érdemes-e utána kajtatni... És ne felejtsd, a lányok sem gondolatolvasók, amit te egyértelmű jelnek vélsz mutatni, lehet, hogy ő egyszerű baráti gesztusként látja, és fordítva!


17/F

2012. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!