Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a jobb? Beletör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jobb? Beletörődni, hogy akik igazán tetszenének, azoknál nincs esélyed, és leadni a szintet, vagy inkább egyedül maradni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hm, szerintem inkább egyedül maradni mint erővel próbálkozni. De egyben nyitottnak is lenni a világ felé. Nehogy elszalassz egy jó lehetőséget a rágörcsölés miatt. Mondhatni sodródj az árral. A többi majd jön.
2012. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 ASOT ***** válasza:
100%

háttőőőőő.....passz..


Szerintem ha olyannal jössz össze akit nem tudsz igazán szeretni és csak azért kell mert van valaki akivel néha dugsz is és jó barátnőnek, de ez kb olyan h "nincs ló jó a szamár is" akkor inkább ne legyen!


mindenki jön itt a nem fontos a külsővel...


De még is, ha élőben ismerkedünk és nem ismerjük az illetőt, akkor jobb esetben mi van?

pl.:

Meglátod a lányt aki épp szórólapokat osztogat, megnézed, megtetszik, elképzeled h elég helyes és remélhetőleg nem csak külsőleg fog tetszeni. Odamész!

És nem látsz az agyába nem látsz a fejébe, hogy milyen belül, milyen ember lehetr!

Az alapján mész oda amit a külsőből le tudsz szűrni!

Persze nem azt kell ezen érteni h csak aki egy modell..

Hanem kinek mi tetszik kinek mi az ideál, lehet másnak a ducibb az ideál, de annak se lát a fejébe.

---------------------------> ezzel csak azt akarom mondani, hogy aki nem tetszik abba nem tuti h bele fogsz szeretni, mert csak beletörődsz!

2012. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak a külső alapján ítélj. Persze fontos az is, de nagyon meglepő, milyen belső értékek vannak azokon a 'más szinteken'.


Bár soha nem tudhatod, hogy melyik szépség gondolja ugyan ezt, amit leírtam.

Azért ne becsüld alá magad! :)

2012. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Más is mondja, hogy jobb, ha az ember a saját szintjén keres...

De egyfelől én nem tudom mi lenne a szintem. Még soha senki nem mondta meg objektívan, hogy tessék, hozzád ilyen lány való.

Másfelől, tudom, hogy mit érzek, ha ránézek egy számomra szép lányra, és mit érzek, amikor egy olyanra, aki nem tetszik... Tudom, hogy micsoda pluszt jelentene az életemben, egy olyannal lehetnék, akire már ránéznem is jól esik, és azt érzem "igen, ez a csaj kell nekem", és ezt olyantól nem kaphatnám meg, aki nem vonz...

2012. máj. 5. 19:36
 5/21 ASOT ***** válasza:
100%

3-maska!


Azért szerintem minden szinten megtalálható az értékes belső! Nincs szintekre bontva, hogy aki szép az tuti nem olyan tündérlelkű mint egy közepesen szép...

Ezzel egyet értünk ugye?? :)

2012. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Fel kell tornázni magunkat arra a "szintre". Ami a tévhittel ellentétben nem a külső függvénye. Aki ezt hiszi, az még valami alacsony szinten van, nem csoda, hogy nem talál társra.
2012. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 ASOT ***** válasza:

kérdező!


pont ezért mondjuk azt, hogy akkor ne legyen!

Inkább legyen később! De ilyen ne legyen akibe beletörődsz, h


"na kedvesem gyere fogd meg a kezem téged foglak szeretni mert nekem nálad jobb nem jut:("----------> Ergo inkább Ne!


de próbálkozz tovább! sosem hátrálunk meg mert akkor megette a fene...

2012. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Oké, és akkor minek a függvénye? Akinek van agya, az imádja a humorom, ambíciózus és kitartó vagyok, elértem már komoly eredményeket, el tudok beszélgetni bárkivel, van véleményem a dolgokról, van stabil világképem és elveim, mi kéne még?
2012. máj. 5. 19:43
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
"Nincs ló jó a szamár is" - ez a jó döntés.
2012. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Persze, és valahányszor meglátok valakit aki tényleg tetszene, arra gondolok hogy "ááá, hagyjad, neked csak ennyi jár"
2012. máj. 5. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!