Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a jobb? Beletör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jobb? Beletörődni, hogy akik igazán tetszenének, azoknál nincs esélyed, és leadni a szintet, vagy inkább egyedül maradni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ne csak nézz, láss!
2012. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Hű, az ilyen életbölcsességekkel előrébb lesz ám az ember!

Vigyázni fogok arra is, hogy nehogy aki másnak vermet ássak, meg hogy ki mint vessem ágyam. Amúgy igazad van, semmit nem érek el azzal, hogy itt ilyeneket kérdezek, csak néha ha nincs kivel beszélni, muszáj itt picsognom.

2012. máj. 5. 20:04
 13/21 anonim ***** válasza:

# 8/12


Kábé ilyesmire gondoltam, persze megfelelő reakciópartner is kell hozzá. Meg ott van az a megfoghatatlan dolog, amit én egyéni személyiségkoefficiensnek nevezek, és totálisan helyzetfüggő. Na meg sosem papíron kell élni, meghatározni milyen tulajdonságaid vannak, aztán keresni egy számértékben hozzád valód, ez nem a sims. Ott kell lenni fejben, ehhez kell egy társasági intelligencia.

2012. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Elgondolkodni azon,vajon nem én hibázom-e el,mikor a szupermarketben árukat pakolva a polcra egy egy nyolcvan magas,jóképű,irodakukac,izmos,jótestű pasasról álmodozom,a fogszabályzómmal,pattanásaimmal,alacsony,pufi testemmel,és a hetvenezres keresetemmel.Ez a megoldás.
2012. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Aha, csak én nem itt vagyok
2012. máj. 5. 20:31
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván te valami ,,felsőbb" szinten vagy.Akkor vajon miért vagy egyedülálló?Az egy dolog,hogy nekem tetszik xy,na bumm.Ha én nem jövök be Neki,akkor hiába ragaszkodom foggal-körömmel ahhoz,hogy márpedig nekem ő a nagy betűs férfi/nő.Attól én az ő szemében csak egy ember maradok a sok közül,akihez nem vonzódik.Nyilván ilyenkor pici önvizsgálatot tartok,és rá fogok jönni,hogy én nem egy szappanopera szereplő vagyok,nem is istenkirály/királynő,hanem egy hibákkal teli halandó.Tanulság:lehet holnap odamegyek xy-hoz is,aki már x éve jó barátom,szomszédom,és beszélgetek Vele is pár mondatot.Lehet,hogy nem Brad Pitt,de attól még lehet egy olyan ember,akiről mindig is álmodtam.Persze amíg nem veszem a fáradtságot megismerni,addig csak keseregni fogok azon,hogy de bezzeg én milyen szinteken leledzem,és még sincs párom x ideje,mert a szőke,karcsú démon nem állt le velem a múltkor...Talán a hiba az Ön készülékében van,nem,Drága???
2012. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
beletörődni: soha
2012. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
szerintem nem szabad beletörődni és leadni, inkább dolgozz azon, hogy üsd meg azt a ku*rva mércét!
2012. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
11-es csek nem Orbán Viktor úrhoz van szerencsénk ?:D
2012. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
16-os, tudod jó lenne ha legalább lenne egy mércém, amiről tudhatnám, hogy mi az én "szintem". Ha pl tudnám azt, hogy a kinézetemmel van baj, akkor biztos hogy azt fejleszteném. De nem tudom, mivel van probléma.
2012. máj. 6. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!