Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondhatom a titkomat? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatom a titkomat? Nem kérdés, ezért nem is várok választ (persze a véleményeket szívesen fogadom), de ki kell, hogy írjam magamból.

Figyelt kérdés

34 éves vagyok. Van egy férfi az életemben 12 éve. Akkor még nős volt, már nem az. 12 éve összejöttünk, titokban tartott a kapcsolat néhány hónapig, majd bár mint pár elváltunk, de mint barátok közel maradtunk egymáshoz. Ez így van a mai napig is, miközben mindkettőnk életében jöttek mentek a kapcsolatok. Most is úgy vagyunk egymással, hogy ha találkozunk simán szájra puszi van, és úgy érünk egymáshoz (legyen az csak egy kéz simi) hogy mindkettőnknek jó. Kb. 11 év után a héten együtt voltunk ÚGY. Jelenleg neki sincs senkije és nekem sincs, de ő mégis azt mondja, hogy jelenleg nem mer/akar ígérni nekem semmit, ezért inkább nem is keres. Én megőrülök, ez annyira nehéz... Nem tudom mikor tennék jobbat, ha tényleg elfelejteném örökre és kerülném, vagy meggyőzném, hogy próbáljuk meg együtt. De nem akarok ráakaszkodni sem, nehogy elrettentsem. Az újra együtt töltött percek felejthetetlenek voltak, azt gondolom neki is...

Köszönöm, hogy "meghallgattatok"! :)


2012. máj. 5. 19:56
 1/1 Diavolino44 ***** válasza:
Ezt szerintem az elején rontottad el, ritka az amikor egy férfi a szeretőt feleségnek tekinti, a szerető mindig szerető marad. Tudom hogy nehéz de próbáld meg magad túl tenni ezen.. Csak sok erőt és kitartást kívánok, s járj nyitott szemmel sose tudhatod mikor csap be a villám!
2012. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!