Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha szakított velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szakított velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már 2x is jártam. Mindig összevesztünk és most áprilisban békültünk ki. Fenn voltunk nála és összejöttünk. Mikor fel mentünk nála mindig öleltük egymást. Fogta kezem, STB... Csináltunk közös képet is, meg minden. De egy nap mikor lementünk megölelt, de nem fogta meg a kezem.. Inkább zsebre dugta. Egyszer fogta meg a kezem a padnál. Alig telt el fél óra hogy együtt voltunk lenn, azt mondta hazamegy és kitakarítja a szobáját. Furcsállottam is, hogy ezt mondja mert ő nem az a takarító típus. Azt hittem fel visz magával, erre finoman lepattintott. Akkor még megölelt, s ennyi. Mikor hazamentem, se szó, se beszéd megszakította facebookon a kapcsolatunkat. Senkit nem szerettem úgy mint őt... Mit tegyek?
2012. máj. 6. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
adj hálát az úrnak, hogy nem pazarolsz rá több időt és energiát és minél hamarabb felejtsd el és lépj tovább!
2012. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sírd ki magad, lehetőség szerint egy barátnőd vállán. Közösen hordjátok le a srácot a sárga földig. Közben egyetek meg egy doboz jégkrémet. Utána, immáron elfelejtve mehet tovább az életed:)
2012. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem is volt igazi párkapcsolat...
2012. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is így jártam, jó kretén gyerek volt.
2012. máj. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha a világon az összes fiú az enyém lehetne, én mégis csak őt választanám... :\

És nem érdekel, hogy néz ki, vagy milyen... Szeretem. :\

2012. máj. 7. 20:09
 6/6 Nem Ismersz válasza:

Elég rossz lehet neked... :\

Ő abban a tudatban él, hogy te bármit megtennél érte és ezt kihasználja. Hát ne bocsáss meg neki többször mert mindannyiszor csalódás fog érni. Menj el a barátaiddal bulizni, esetleg túrázni, vagy akármi más, egy újabb kalandokkal teli hétvégére. Csak ne otthon ülj a gép előtt, s sírva szomorkodj! Ne foglalkozz vele! Ha nem becsült meg téged nem érdemli meg, hogy sírj utána! Hisz tudod jól: Ha szeret, visszamegy hozzád, ha pedig nem szeret, nem érdemli meg, hogy sirasd. Ha majd azt fogja látni milyen boldog vagy, s eltelik 2 - 3 hónap, majd rá fog jönni, hogy hiányzol neki, csak akkor már késő lesz, mert már elveszített téged. :|

Nos hát sok szerencsét és kitartást! :D

2012. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!