Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon szemét dolog lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon szemét dolog lenne, ha szakított velem és megszakítanék vele minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nagyjából másfél hónapja történt. Azt mondta, még szeret és szeretne velem továbbra is beszélgetni, csak adjak neki egy kis időt, aztán megbeszélhetjük, hogyan tovább.

Azóta tökre megváltozott. Úgy csinál, mintha ő szakított volna velem és sokszor bunkóskodik. Kérdeztem, ezt miért csinálja, de ő "nem veszi észre".


Mit csináljak?

18F


2012. ápr. 29. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?Megsértődött,fordított esetben te is biztos így reagálnál
2012. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog lenne.. De mivel ti még azok vagytok elnézhető lenne. :D
2012. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

*Úgy csinál, mintha én szakítottam volna vele...

Elírtam, bocsi.

2012. ápr. 29. 09:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem olaj lenne a tűzre... tényleg nagyon fiatal vagy még, ez látszik.. De a legbölcsebb döntés a MAGASRÓL LESZ*RÁS lenne. Ha látod, te legyél normális, mosolyogj, mintha mi sem történt volna. De kerüld a beszélgetéseket, ennek ellenére ne bunkón. Legyél olyan mint egy átlagos és normális ember. Viselkedj úgy vele mint mindenkivel, akinek csak ennyit szánsz magadból.
2012. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha más lányokkal vagy egyszerűen magaddal kezdesz el foglalkozni, akkor 1-2 hónap alatt úgy el fogtok távolodni egymástól.
2012. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most ki szakított kivel?
2012. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez alap dolog szakítás után,hogy megszakítasz minden kapcsolatot vele.Persze tudni kell hogy csináld,van aki annyira elvakult még azután hogy is dobták...próbálkozik,kedves még az illetővel aztán csak megalázzák.Szépen el kell felejteni!:)
2012. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt a helyzet kb. 1 évvel ezelőtt. Pár hét után a puszi még mindig túl korai volt... sima arcra puszi! Ölelés az még volt néha. Aztán egyik nap szintén ezt mondta a csaj, hogy szeret, nagyon kedvel, de ez így túl gyors (néztem is nagyot...). Viszont még lehet belőle valami, csak idő kell, de attól még beszélhetünk és meglátjuk. Azóta én nem szóltam hozzá egy szót sem, pedig egy suliba járunk, elég sokszor látjuk egymást. Ő is megváltozott, külsőleg-belsőleg egyaránt.

Ilyen az élet. :))


18/F

2012. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha még jársz utána, akkor magadból csinálsz hülyét.

A végén szárazbarát leszel, akit ugráltathat, kínozhat. Te meg lekötöd az idődet, energiáidat, mikor már rég más lányokat kellene megismerned.

Sose értettem, hogy miért kell szakítás után még egymás idegeire menni.

Millió normális lány van az országban. Legyél már férfi!


21/L

2012. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 8-nak totál igaza van, egyszerűen vége, olvasni kellene a jelekből, nem hitegetni magadat

az ilyen szövegek, hogy "időt kérek", "lassítsunk kicsit, gyors ez nekem", annyira kiábrándítóak, azt jelzik, hogy csak az egyik fél akarja ezt a kapcsolatot, de szerelmet nem kap viszonzásul

2012. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!