Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy egy pasi annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy pasi annyira elfoglalt a munkája miatt, hogy heti 1 rendszeres találkozás sem fér neki bele egy kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Nem találkoztam még ilyennel félek csak nem szeret és van mellettem neki más is,de ha beszélgetünk mindig meggyöz hogy nincs okom aggodni....mit tegyek ?Lehet hogy csak tesztel?
2010. júl. 18. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen pasi nem szeret és keress mást!

Látom szexre jó vagy!

2010. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, max ha külföldön, vagy messze dolgozik.
2010. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hanyagold,és ha menni akar még lökj rajta egyet,és vagy észbe kap,vagy ennyit jelentettél számára
2010. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nem tesztel, meg nem taktikázik...


ha látni akar, rá fog érni, ha nem akar látni, akkor azt mondja, nem ér rá :(

mindenki arra szán időt, ami fontos neki

2010. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tuti nem szeret.Hagyd el
2010. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
azt nem értem hogy akkor miért nem őszinte velem?tudja h nem harapnám le a fejét sőt igazábol nekem is elég lenne most a csak szex kapcsolat de azért gyakrabban igényelném....
2010. júl. 18. 12:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen pasik. Az én párom is nagyon elfoglalt, sőt, én is az vagyok, de mindenképp megoldjuk hogy tudjunk találkozni.Akarat kérdése, persze nem tudunk annyit együtt lenni mint amennyit szeretnénk...
2010. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
és Ti milyen gyakran találkoztok?
2010. júl. 18. 12:40
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszem neki miért kért rólam képet?

Nem értem miért nem egyenesek az emberek...

2010. júl. 18. 13:55
 10/14 anonim ***** válasza:
12:34 vok. Minimum hetente egyszer. De igyekszünk többször, legalább csak egy órácskára... A barátod nem szeret!!! Ne haragudj, de ez az igazság, jobb ha még most rájössz és dobod.Majd lécci írd meg hogyan reagált. De ha tanácsolhatom: nyár van, bulizz, ismerkedj, ne sírj egy tapló után ;) Voltam már hasonló helyzetben, tudom mit élsz át. Kerestem a kifogásokat, hogy mikor miért nem ér rám, és miért nem kell haragudnom. Persze minden erőfeszítésem ellenére dobott, mert sosem szeretett.
2010. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!