Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de nem kedvel és úgy tudja hogy én sem őt, haverom volt nője, régen kavartunk 1szer de nemakart tőlem semmit, de nekem ő kell, mit tegyek?

Figyelt kérdés
naszal haverom volt nője,úgykezdeném hogy haveromat nem izgatná hogyha vele lennék,1 baráti társasággal elmentünk balcsira jött a csaj is,berugtunk kicsit összebújtunk ruha alatt tapi kis bugyiba nyúlkálás semmi komoly,de utánna nem is volt semmi ,1ik haverom nekiálta fűzni ,kiakadtam ,1szerűen nemtudom mi lett velem,de nagyon féltékeny lettem,nem bírtam megmaradni haza kellett jönnöm,nem bírtam látni hogy mással van,persze össze is vesztünk látványosan bunkó voltam vele...és azóta ennyi volt ,eltelt 1 év lassan már de most újra rám jött hogy nekem ő kell,de valamiért nem akar tőlem többet,kérdőre vontam de semmi normális választ nem adott,1szerűen nem tudom hogy lépjek vele újra kapcsolatba hogy ne legyen teljesen 1értelmű hogy már megint akarok valamit tőle.Kérdezzetek bátran bármit hogy elegendő információtok legyen a válaszadáshoz,csak segítsetek!
2012. máj. 7. 02:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok ,lemaradt :)
2012. máj. 7. 03:03
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kellesz nincs mit tenni csak felejteni.
2012. máj. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de nekem kell,régóta nem voltam már szerelmes és nagyon hiányzik az érzés... :( és ő talán az 1etlen lány akibe tudnék szerelmes lenni,akarom!!
2012. máj. 7. 03:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod ráerőltetni magad. Nem kellesz neki ő viszont neked igen,azonban amíg csak az egyik fél akarja nem lesz semmi.
2012. máj. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és ha elérném hogy megszeressen?megkedveltetem magam vele
2012. máj. 7. 03:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy. Nem tudod kierőszakolni,hogymárpediglen szeretni fogsz. Én elhajtanám a p*csába azt a pasit aki nem veszi észre magát és nem hagy békén...
2012. máj. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem erőszakolnám rá magamat,nem vagyok 1 kis hülyegyerek csak kétségbeesett,voltak nőim,de már elegem van az olyan lányokból akik nemtudnak megfogni,és ő az 1etlen aki iránt tudnék úgy érezni
2012. máj. 7. 03:26
 8/12 anonim ***** válasza:

És azt le is szarod,hogy esetleg azért kosarazott ki mert ő nem tudna téged szeretni?

Az meg egy dolog,hogy a spannod nem zavarná a helyzet de a lányt igen.

2012. máj. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nemakarom ezt elfogadni...
2012. máj. 7. 03:34
 10/12 anonim válasza:
Felejtsd el a csajt. Még csak 19 éves vagy. Találsz olyan lányt akiért ugyanúgy vagy még jobban megfogsz őrülni és ezt viszonozni is fogja.
2012. máj. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!