Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent hogy azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent hogy azt mondja nem vagyok az esete de tetszik neki a szemem a magasságom meg még pár dolog és együtt akar velem lenni és szeret, akkor most mit hidjek?

Figyelt kérdés
:(
2012. máj. 1. 03:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez elég soktényezős játék.

Barátnőm nem a klasszikus esetem, de ettől még szépnek látom. Tetszik a magassága, az arca, sok-sok minden. Szeretem. Szóval még az is lehet, hogy igazat mond. Persze lehet, hogy nem. Sajnos Te döntöd el, hogy hiszel-e neki, vagy sem.

Mert a kérdés igazából az, hogy elhidd-e, amit mond, vagy nem.


24F

2012. máj. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ku-rvára semmit nem jelent.

az,hogy ilyet rádnyomat,csak annyi,hogy feszülté,bizonytalanná akar tenni.

bővebben-női shit teszt-gugliba.

2012. máj. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem
2012. máj. 1. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Hihi :) Az mostani párom nekem sem annyira az esetem, de ettől függetlenül totál belehabarodtam :)
2012. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!