Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyni egy pasit azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyni egy pasit azért, mert mikropénisze van? Mennyire szemét dolog?

Figyelt kérdés
Haveromnak 5 centis állva, elmondta nekem, hogy ennyire kicsi a pénisze és a barátnője először mikor lefeküdtek meglátta és majdnem rosszul lett tőle azóta el se tudja érni és nem is látja sehol... normális dolog ez?

2012. ápr. 17. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
mit lehet azzal kezdeni?:D
2012. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
ne haragudj, hogy ezt mondom, de amennyiben nem érezném, hogy a nagy ŐŐŐŐŐ, én is otthagynám. Az ilyet nem szabad erőltetni. Nekem se esne jól, ha valaki csak szánalomból lenne velem. Azért mert mondjuk kicsi a mellem, vagy 120 kilós vagyok.
2012. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nem szemét dolog.Én elhagynám.
2012. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

A jó kapcsolathoz a jó szex is hozzátartozik. Ha nem tudok mit kezdeni a párom nemi szervével én is otthagynám.


Szemét egy világ, de ez valamilyen szinten természetes szelekció is.

2012. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Természetes szelekcióról beszélni jó szex kontextusban elég merész dolog :)))
2012. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
a haverodnak orvoshoz kéne fordulnia, és megműtettetni magát, mert így sose lesz képes a szexre, gyereke se lehet majd
2012. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként is azt mondom sajnos, hogy meg tudom érteni a nőt, ennek a duplája is átlag alatti méret lenne. Utána kéne járni, hogy milyen orvosi lehetőségek vannak, vagy keményen el kell kezdenie olyan nőt keresni, akinek kifejezetten az ilyen kicsi méretre van igénye valamilyen okból. Máskülönben sok csalódás fogja érni, amit jobb megelőzni.
2012. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

5 centi felallva. ez meg Jappanban is szomoru lenne :(

en barmennyire is szeretek valakit ha szeretem ot akkor kivanom is egyben. de ha nem tudnam ot EREZNI, nem tudnek vele KIELEGULNI, levezetni a VAGYAMAT, akkor elhagynam es elfelejtenem. ilyen egyszeru.

2012. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

elég szörnyű, már 15 centi alatt is szégyen egy férfira nézve, de 5 centivel... még pisilni sem igazán lehet, csak legfeljebb ülve


megértem a lányt maximálisan, mert a jó kapcsolathoz hozzátartozik a jó szex, sőt a fergeteges szex


sajnálom a barátodat, de ezt adta a gép, járjon prostikhoz, vagy menjen el plasztikai műtétre, hátha tudnak belőle faragni egy valamilyen péniszt


ilyenkor hálát adok az Istennek, hogy nekem nagy a farkam

2012. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Urtolsó, amilyen nagy a farkad, olyan tájékozatlan vagy. Elmondanám, hogy a magyar átlag 13-15 cm. Szóval ne okoskodj itt a nagy farkaddal. Mert lehet nekem nagyobb, és mégsem tahózok :)
2012. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!