Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 év korkülönbség nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év korkülönbség nagyon ciki? (lent)

Figyelt kérdés
Tehát a nő 29 éves a pasi 54 a nő havi 100 a pasi 340-et visz haza. Ebben lehet igaz szerelem?
2012. máj. 8. 10:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
ha 40 valahány évessen szeelés helyett egy 70 éves embert akarsz pelenkázni,akkor hajrá!!igazad van egyszer élünk..mert azt is vedd bele a pakliba hogy egy 70-hez közeledő ember bármikor lerobbanhat,te meg majd ott állsz 40 valahány évessen és majd őt kell pátyolgatnod,de ha ilyen életre vágysz akkor tessék csak..
2012. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
szexelés helyet*
2012. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%

igen igen a sok hülye gondoltam hogy ráfekszik a piros kezecskére,mert az igazat hallották.

miért akar egy 29 éves nő egy fonnyadt uborkát?amikor jobbnál jobb képű független jó egzisztenciával rendelkező férfiak mászkálnak az utcán.a kérdezőnek valószínűleg apakomplexusa van..

2012. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%
Több, mint ciki.
2012. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%

Hú, te nagy igazmondó! Még azt sem lehet tudni, hogy ki tette fel a kérdést, okoska! Szerintem egy kívülálló, de te már úgy esel neki, mint ha a nő írta volna! De még a pasi is feltehette. Nem lehet tudni.

És miért szólod le őket? Semmi közöd hozzájuk! Ez két ember döntése. És te nem vagy köztük! Foglalkozz inkább a saját nyomorék életeddel!

"jobbnál jobb képű független jó egzisztenciával rendelkező férfiak mászkálnak az utcán"

Na ezeket hívják lúzereknek. Nőt még csak képen láttak... vajon miért függetlenek?! Gondolkozzál már!

A kérdésre meg egyszerű a válasz. Nem ciki. És lehet igaz szerelem. Lehet tiszta, igaz szerelem mint az első szerelem. Csak az sem tart néhány évnél tovább. Ilyen az élet.

2012. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:22


1. Nem érdekel hogy a kérdező férfi e vagy nő,mivel teljessen mindegy hogy ki tette fel a kérdést.


2. Ő kérdezte én válaszoltam,ő kérdezte hogy ciki e.Én nem ítélkeztem hanem válaszoltam az esetleges hátrányokról hogy mi származhat egy ilyen kapcsolatból esetleg 1-15 év múlva.


3. Igen nem tudom kik ők és nem is érdekel,én csak válaszoltam,nem ítélkeztem.Ha nem tetszik a válaszom akkor nem kell feltenni kérdést egy ilyen oldalon.Mert itt azt is bel kell kalkulálni,hogy nem fog mindenki bólogatni és elmondja a véleményét és nem játsza a bologató kutya szerepét.


4. Úgy gondolom csak az igazat írtam le még ha olyan nagy igaz mondónak is tartasz és a valóságot vázoltam 10-15 év múlva.


5. Tehetsz egy jó nagy szívességet...


6. Hozzád nem szóltam...úgy hogy ne kötekedjél..

2012. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:22


Miért független?Azért mert talán megválogatja hogy kivel akarja elkpzelni az életét és miért ne tehetné meg ha van rá módja?Miért ne válogathatná meg a számára ideális nőt?Egy férfi nincs el késve 35 évessen sem,nem találta meg a számára ideális nőt,vagy egyszerűen nem is akar,vagy eddig az karrier építéssel volt elfoglalva.

Miért egy 54 éves férfi miért független?Akkor ott sem stimmel valami,mert vagy elvált vagy 8-szor vagy egy idióta.Mivel jobb az 54 éves független mint a 30 éves független?Esetleg az 5 éves még talán házas is?Gondolkodjál mielött hülyeségeket írsz...Akkor ennyi erővel minden 0 független férfi egy idióta...no comment,elég szűl látó körű egyed lehetsz.

2012. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%
Igen, über ciki.
2012. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
soknak sok ez a különbség, de úgy is te döntesz. Ha jól érzed magad vele akkor vágj bele. 29 évesen mondjuk azért már a családalapítás is megfontolandó nem tudom milyen terveid vannak, mert én ennyi évesen nem alapítanék családot egy 54 éves férfival. ha tényleg olyan nagy a szerelem próbáld meg, de szerintem nem árt már 30 felé a jövőn is gondolkodni és nem csak a pillanatnyi vagy rövidtávú élvezeteket előbbre helyezni. szerintem.
2012. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
ha meg te vagy a férfi mint a kérdés kiírója akkor meg élvezed a fiatal nőt, a friss húst, ezen szerintem nincs is mit magyarázni.
2012. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!