Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy összefutottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy összefutottam a barátommal még a matekérettségije előtt?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, másfél hónapja vagyunk együtt, és szegénykém nagyon fél a matek érettségitől, ezért még a múlt hét folyamán kérdeztem tőle, hogy számítana-e neki, ha még tudnánk picit beszélni előtte. Azt mondta, hogy igen, szóval reggel összefutottam vele, meg vittem neki kávés csokit, illetve sok sikert kívántam neki, meg átölteltem etc.


Szóval később apám felhívott, és azt mondta, hogy csak kiröhögtettem magamat azzal, hogy a barátom elé mentem....

Ezt most hogy értette??


2012. máj. 8. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezt talán apukádtól kéne megkérdezned, mi honnan tudjuk, hogy ő hogy értette????
2012. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jóég, neked mennyi energiád van komolyan, hogy matek érettségi előtt (ami 08:00-kor kezdődik tudtommal) felkelj, valamikor jó korán, hogy találkozz vele. :D Én a vizsgáimra alig szenvedem be magam, és ha van lehetőség aludni, ugyan nincs az a kan, aki miatt én korábban felkelek, mint muszáj... :D

21L

2012. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
szerintem jól tetted, biztos jól esett neki a támogatás:)
2012. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább aranyos, mint gáz... Tegnap, magyar érettségi előtt egyik osztálytársamat a barátja elkísérte az ajtóig... Na és? Senki sem mondta, hogy gáz, inkább csak mosolygott mindenki. (nem gúnyosan) :)
2012. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!