Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve jöttem össze a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve jöttem össze a párommal. Az elején minden szép volt de aztán sokszor össze vitatkoztunk és olyankor megdöbbenve tapasztaltam, hogy párocskám nem óckodik elmondani mindenféle kurv. -nak, egyszer még le is köpött. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Aztán persze bocsánatot kért,hogy csak azért van ez,mert hirtelen haragú stb. szakítottam vele,de állandóan zaklat hogy szeret,és hogy meg tud változni,hogy most döbbent rá mennyit jelentek neki,még sírt is a telefonba.Nem tudom mit tegyek.Azt kéri adjak neki még egy esélyt,de tanácstalan vagyok.Szerintetek mit tegyek?
2011. máj. 12. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha most leköp, ha házasok lesztek megver. Menekülj egy ilyen alaktól. Ne hagyd hogy megalázzon.
2011. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Leköp? Hát én nem gondolkoznék, ilyen embert egy nő sem kíván magának, találsz te jobbat is. Tudom ez közhely, de ennél biztos van jobb.
2011. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen sráccal én minden kapcsolatot megszakítanék.
2011. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem sem kellett félteni,mikor először mondott ilyet rám,kapott egy pofont,de soha nem adta vissza csak szavakkal bántott,de az is elég fájó volt.Amúgy ezzel védekezik,hogy én is megpofoztam őt.
2011. máj. 12. 11:19
 5/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Mért nem keresel magadnak olyat, aki tényleg kell neked?
2011. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mert egy 4 éves,és egy öt éves kapcsolaton vagyok túl és mindkettővel megjártam,mindkettő beleszeretett valaki másba amikor már azt hittem semmi nem választhat el minket,szóval nem egyszerű normális pasit találni.
2011. máj. 12. 11:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Valami okos tanács?...
2011. máj. 12. 11:55
 8/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Azért a köpködős fiúknál nem nehezebb jobbat találni. Az ilyenek sose fognak megváltozni. Ha megbocsájtasz neki, akkor később ugyanúgy terrorizálni fog téged, mert tudja, h eltűröd neki. Szerintem te sem akarsz vele lenni.
2011. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mögöttem egy 6 és egy 3 éves kapcsolat van, nekem is nehéz volt megválni tőlük, és azthittem soha nem találok normálisat. De megtaláltam és 1,5 éve boldog vagyok végre a tökéletes férfival. A köpködősnél bárki normálisabb sztem. Hány éves vagy?
2011. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok
2011. máj. 13. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!