Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok az exeire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok az exeire, bár ok nélkül, de bennem ott a megfelelni vágyás. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátommal 7 hónapja vagyunk együtt. Nagyon boldogok vagyunk, és nagyon szeretem!

Nagyon hűségesek vagyunk egymáshoz.


Nekem eddig kb. 2 srác volt az életemben.

Neki kb. 10-12 csaj, akikkel voltak komoly dolgok.

Barátom meg amúgy is az a fajta, hogy bármelyik csajt megkaphatná, mert rohadt macsó és sármos.

Hál istennek ebből kinőtt, meg egyébként is hűséges volt mindig.


Ezek a lányok megcsalták őt. Eléggé tönkretették.. utálja is ezért őket.


Én pedig agyf°szt kapok, hogy ennyi nő után van.

Félek nem leszek neki elég jó. Félek, hogy gondol még rájuk, ha olyan szituációba kerülök vele.


Mondok egy példát.. :

Nemrégiben matekórán nagyon unatkoztam, fogtam egy lapot és teleírtam a nevével meg apró szívecskékkel, meg mittudom. Ilyen nyálas dolog, de unaloműzésnek megfelelt.

Megmutattam neki. Nagyon örült, meg aranyosnak tartott, aztán pár napja kibukott belőle, hogy bizony neki már csinált ilyet az egyik (ha csak az egyik) volt barátnője.


Sosem fogok beletörődni, hogy ő ezeket a dolgokat már átélte, én pedig folyamatosan bizonyítanék neki,

és amit én csinálok, azt már ő ezerszer átélte.

Lehet szebben.. sőt.

Annyira ott van bennem a megfelelni vágyás..

És most idővonala van face-n, visszanéztem régi bejegyzéseket.. két napja olyanokat álmodom, hogy megcsal, még ha nem is tenné meg.



2012. máj. 8. 22:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Páromnak én is a sokadik vagyok, nem csak 10-12 volt előttem, mint nálad, bár mi idősebbek is vagyunk.

Engem sose érdekelt, hogy csinálta-e ex korábban, amit én, és szerencsére nem is mondott soha ilyet, ha megtette volna, nagy eséllyel én is ki lennék bukva. Nem kell tudnom, miket csinált exekkel, nem kell tudnom, csinált-e hasonlót bármelyik is. Én én vagyok, és még ha hasonlóan is fejezném ki az érzéseimet, akkor is más vagyok, mint ők, és ezért a tetteim is mások az esetleges hasonlóságok ellenére is.

Szerintem mondd meg párodnak, hogy ilyet többet nem szeretnél hallani, mert rosszul esik és feleslegesen stresszeled magad miatta.

Te pedig próbálj meg nem gondolni ilyesmikre, mert ezzel megmérgezheted a kapcsolatotokat. Legyél önmagad, és érezd jól magad vele.

2012. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Számomra tényleg ő a tökéletes férfi. Minden megvan benne, amire nekem tényleg szükségem van.

Egy csábító. :)

Csak ne lennének ezek a fránya gondolatok a fejemben..

2012. máj. 8. 23:10
 13/17 anonim ***** válasza:

Csajszi,én is hasonló korú vagyok ,mint te és a barátom is.

Valahogy irtsd ki magadból ezeket a rossz gondolatokat..én is ugyanezeket érzem,és tudom mennyire rossz! Pedig, a barátom érezteti velem,hogy örül nekem stb.

Csak magadnak ártasz és meg is fertőzheted vele a kapcsolatot! :\

Elhiszem,hogy nehéz,de próbálj kicsit megnyugodni..tényleg,gondolom nem véletlenül van veled.:-)



Na további szép estét! :D

2012. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem az a kegyetlen,hogy mi a barátnőmmel barátként kezdtük és már az előző 2 barátja mellett is nagyon sokat beszélgettem vele,róluk is és elég őszintén,mondhatni mivel akkor semmit nem akartunk egymástól,gyakorlatilag nyitott könyv előttem.Néha fura ez nekem
2012. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ha többet lennénk együtt, szerintem nem lennének e felől gondolataim. Bár már volt, hogy haverjai előtt elszólta magát, hogy egy srác elvitte az akkori barátnőjét, ő meg megd*gta a srác nőjét.. ilyen vulgárisan fejezte ki magát, igen.

Ez nagyon rosszul esett, vigasztalt is miatta, meg bocsánatot is kért.

Jó lenne, ha leszokna erről, hogy előttem mesél ezekről, mert elkeseredem és még kisebb lesz az önbizalmam.

2012. máj. 9. 18:59
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérd meg ,hogy ne beszéljen exekröl elötted,neki sem esne

jól forditott esetben,beszélj vele,ne bántson meg.

2012. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképp beszélni fogok vele.


Beszéltem az egyik legjobb barátjával, akit nagyon szeretek én is. Tipikus lelkizős srác. Tök aranyos és őszinte. Plusz voltak neki is ilyen gondjai.


Azt írta, hogy igaz, hogy volt egy tucat nője barátomnak, de engem lát eddig a legvalamirevalóbbnak. Ezen kívül még egy csomó biztató dolgot, amitől teljesen másképp látok most. Nagyon sokat segített.

2012. máj. 10. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!