Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a bonyolult kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a bonyolult kapcsolat? A többi lent!

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm több mint 4 évig, szakított velem egy másik miatt! A közös képek fent vannak facen még és tegnap a facen ki írta, hogy bonyolult kapcsolat vagyis beállította. De az üzenő falára ki írta azt, hogy I am happy (Boldog vagyok) Nem értem, ha valaki lelép egy másikkal és folyton azt hallom más szájából, meg az övéből is hogy ilyen boldog olyan boldog akkor miért bonyolult kapcsolat. Múltkor láttam őket kézen fogva majd fel forrt az agyam na de mindegy egy. Nem értem ezt az egészet. Szerintetek???
2012. máj. 9. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd már őket békén...

Elhiszem, hogy nehéz, mert sokáig voltatok együtt, de már nem tartozik rád. Bárhogy is érti, az már csak az ő dolguk, nem a tied. Fogd fel, és ne foglalkozz vele, kényszerítsd magad, hogy más dolgokkal törődj.

Semmit sem kell értened, csak lezárnod magadba végleg. Úgy meg sose fogod lezárni, ha ezen pörögsz...

2012. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi van? :O
2012. máj. 9. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:

"Volt egy barátnőm" -> vagyis már nincs, csak egy ex.

"szakított velem egy másik miatt!" -> van már neki más, túllépett rajtad.

Az, hogy miért bonyolult a másikkal a kapcsolata, miért tartozna rád?

Ezen mit nem értesz? =D

2012. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te most kit idézel? Én ezt nem értem!
2012. máj. 9. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Most vagy a rendszerben van hatalmas hiba, vagy a te fejedben nem stimmel valami.


"Mi az a bonyolult kapcsolat? A többi lent!"

Ezt a kérdést te írtad ki? Ha igen, akkor TÉGED idéztelek. Konkrétan az első mondatodból 2 részt különválasztva.

2012. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én még az első hozzá szólásodon töprengek.
2012. máj. 9. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!