Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha is szeretett?

Figyelt kérdés
volt 1 b.nöm akivel szombaton szakitotunk. és már kedden új pasija volt...még mindig szeretem és nagyon roszul esik hogy enyire sz@rik a fejemre:( hogy lehet valaki enyire szívtelen? mindent megtetem érte..logtam utolso orárol. feltöltötem a telefonját, amikor csak volt idöm vele voltam:/ bármi baja volt segitetem neki! de nem érdekli hogy én szenvedek:( szerintetek eddig sem szeretet??? nagyon rosz idegi állapotban vagyok ezért a szivatos kommentel kiméljetek! 15F
2012. máj. 9. 09:51
 1/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Semmi szívatás, de tanulj meg írni! 15 évesen nem a világvége, ha elhagy a barátnőd. Nyilván lesz majd másik, ezt a lányt meg felejtsd el.
2012. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dávidmester13 ***** válasza:
nem dől össze a világ még csak 15 vagy előtted az egész élet lesz még 100x több és jobb b.nőd is ! és azok alapján amiket írtál hogy miket megtettél érte ... hát szerintem a csaj csak kihasznált és utána simán otthagyott , EGY FÉRFI SOHA NE LEGYEN PAPUCS ! állj ki magadért és a kapcsolat elején meg kell húzni a határokat hogy a csaj ne csak kihasználjon és ne lépjen le ha lát egy jobb pasit !
2012. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális ilyenkor ez a letargikus érzés.De ilyeneken ne keseregj,hogy mindig segítettél,meg ezt vetted azt vetted.Lépj túl rajta!(tudom könnyű mondani).Felejtsd el ezt a lányt(ahogy ő tette veled).Járj el a barátokkal szórakozni,csajozz be!!!.Még előtted az élet.
2012. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves 2. válaszolo..nem papucs vagyok hanem tényleg kihasználtak:/ sajnos ez van..és tényleg elismerem! de nem vagyok papucs!
2012. máj. 9. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel. Én ugyanezt átéltem. Ha ő tényleg nem értékelte, hogy ilyen vagy vele, akkor talán így jobban jártál. Nem volt őszinte Veled, ezek alapján. Ne keseredj el, mert ez tapasztalatnak jó volt. Később okosabb leszel. Keress olyat, aki értékeli a kedvességedet, az ilyenekkel meg nem lehet mit csinálni. Hidd el, pontosan így jártam én is. És tudom milyen szar. De jobb ha elfelejted, mert ebből látszik, hogy Ő NEM érdemel meg TÉGED! Nem szabad szomorkodnod, mert nem segít. Keress valaki mást. Szinglinek lenni se olyan rossz...
2012. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

csak nagyon fáj hogy enyire könnyen vett engem:/

enyi erővel meg is csalhatott volna még párszor.!

de eldöntöttem hogy túllépek és adok-kapokot játszok...eddig én kaptam most ő fog!

2012. máj. 9. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, fontos, hogy állj ki magadért. Mondd meg neki, hogy Te nem ezt érdemelted. De azért sokat ne rágódj rajta. Inkább keress valakit, aki értékeli az erőfeszítéseid.
2012. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!