Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló érzelmi zavarban?

Figyelt kérdés
Párommal 2,5 éve együtt vagyunk szeretjük egymást. (Én vagyok a lány). Viszont van egy fiú akit nagyon rég ismerek régebben volt közünk egymáshoz (elég viharos). Körülbelül egy évben egyszer látjuk egymást de beszélni nem beszélünk. De amikor találkozunk illetve csak látjuk egymást, olyan érzés kerít hatalmába amit nem tudok megmagyarázni. Vágyom a régi dolgokra, érzem a jelenlétét keresem a tekintetét. És ez hosszú évek alatt nem változott. Tisztáztuk most a dolgokat a régi fiúval és onnan tudom ő is így érzi. De lehet ez csak testi vonzalom? Vele nem tudom elképzelni az életem, csak és kizárólag a mostani párommal. Hatalmas lelki gondot okoz a dolog és azt akarom elmúljon az érzés. Most is csak azért jött elő bennem, mert megint láttuk egymást. Egyébként nem gondolok rá csak ilyenkor. Úgy érzem megcsalom így is párom aki imád. Mit gondoltok?
2012. máj. 9. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Velem is volt már hasonló csaj én fiú vagy . Nekem egy idő után elmúlt . :D
2012. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak én fiú vagyok *
2012. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is el fog.
2012. máj. 9. 14:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a mostani párod nem elég jó hozzád, csak bemagyarázod magamra.


Nekem is volt egy nagy szerelmem, mindennap eszembe jut. Meg vele álmodom, persze sosem lesz már közöttünk semmi, meg nem is beszélünk. Közben két éve már kapcsolatban vagyok. Egyszerűen a másikba szerelmes voltam, a mostaniba meg nem.

2012. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sokszor.

Férfiként, ilyen érzés engem is a hatalmába tud keríteni.

Nem kell, hogy régi ismerős legyen a hölgy.

Elég ha mellém áll egy túlzsúfolt metrókocsiban.

Sokszor az autóból kitekintve meglátom, és megindítja a fantáziámat. Keresem a tekintetét.

A feleségem felébreszt: A forgalomra figyeljek már ne a nőket nézzem.

Mire én: Ne ess pánikba, figyelem az utat. Egyébként hűséget fogadtam de nem vakságot.

2012. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van akivel jó kapcsolatban,házasságban élni és van aki csak szexre,futó kalandokra jó.

Talán vele nem lenne olyan jó a hosszútávú kapcsolat mint a pároddal...de ki tudja,a Te érzelmeid :)

2012. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eszem és a szívem néha mást mond!
2012. aug. 20. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, de a mostani párod tűnik stabilabbnak, sokkal, szóval szerintem maradj vele, a másik fiút meg kerüld el!
2012. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Igen azt fogom tenni amit írtál, más megoldás nincs. Még ha furán hangzik is szeretem a mostani párom és nem akarom felrúgni a kapcsolatunkat.

2012. szept. 7. 17:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen érzés már mindenkit kerített hatalmába, aki élt már hosszú kapcsolatban és ettől még megtartotta az ismeretséget másokkal. A nők szeretik azt szajkózni, hogy ha valaki igazán szeret valakit, akkor nem kíván meg mást, de ez nem igaz. A pasik folyamatosan kívánnak meg más nőt, együtt élnek ezzel és nem értik, miért baj ez a párjuknak; hát ezért! A nők azt hiszik, ha észrevesznek mást, akkor már mindennek vége, pedig nem így van, de ennek hatására elkezdenek gondolkodni és tényleg tönkre is tesznek mindent. Ez keserű tapasztalat...


Először is tisztázzuk: nem a szíved szól hozzád, ez baromság. Egyszerűen hormonjaid beszélnek, kívánod a srácot. Ilyen érzés mindig is lesz, ez NEM MEGCSALÁS, a megcsalás mindenkinél mást jelent, de egy biztos: megcsalás csakis tett lehet, nem gondolat! A helyzet megoldásához egyszerűen el kell döntened, a pároddal akarsz lenni, vagy nélküle.


Ehhez mérd fel, mennyire érzed még így is a szeretetet a párod felé, mennyire AKARSZ még így is vele lenni, mennyire vonzódsz még hozzá, látod e még vele a jövődet. Ha ez mind megvan, akkor könnyen rájöhetsz, hogy az ilyen jellegű érzelmi problémák jönnek-mennek, te pedig ezután is tudod majd így kezelni. Ha ezt tényleg megérted, akkor sokkal felszabadultabb leszel és tisztábban fogod látni ezt az érzést. Ha tovább érlelgeted ezt az érzést magadban, akkor ezzel akár tönkreteheted azt a párkapcsolatot, amit meg is menthettél volna.


Ha nem érzed már ezeket a párod felé, akkor azt kell eldöntened, hogy meg akarod ezt oldani a pároddal, vagy továbblépsz. Ha úgy döntesz, megoldod, akkor nincs agyalás tovább, kerüld is a harmadik srácot, és koncentrálj a párkapcsolatodra. Ha úgy döntesz továbbállsz, akkor meg ne kezdd el magyarázni a bizonyítványt, mi volt helyes és mi nem, hanem tedd, amit jónak látsz! Nem az univerzum szól hozzád, nem a szíved mutat rá az igazságra, pusztán a hormonjaid húznak egy másik sráchoz. Ha működne is a párkapcsolat kettőtök között, annak semmi köze a szív hangjához, pusztán mázli! Nem azt mondom, hogy a pároddal kell maradnod, de olyan indokok miatt pánikolsz, ami szerintem nem érdemes rá.

2012. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!