Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Miota vagytok egyedulallok, es nem hianyzik a szerelem?

Figyelt kérdés

Nehany napja dobott a baratnom. Minden hulyesegre fogta, sztem csak nem merte kimondani, hogy nem szeret mar.

Hianyzik....:/// nagyon...:/ sztem ki is hasznalt...:/

Mind 1 tema az, hogy nekem mar is hianyzik, hogy nincs aki olel, nincs aki szeret, nincs akinek fontos vagyok....nincs akit szerethetek.

Erzekeny srac vagyok, sajnos. :/

Aki regebb ota szingli, annak ezek a dolgok nem hianyoznak???:///


2012. máj. 9. 23:34
1 2
 11/20 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Lassan 4 honapja vagyok egyedul. Igaz vegul en szakitottam. Hianyzik meg most is. De tudom hogy igy lesz jobb mindkettonnek!

Szerintem te is fogd fel igy a dologt! Jelenleg koncentralj egy kicsit magadra. En rajottem, hogy a kapcsolat miatt szinte teljesen feladtam azt aki voltam. Most megint elvezem egy kicsit a szabadsagot, s ha ujra kapcsolatot akarok nincs ketsegem, hogy talalni is fogok.

Par het utan jobb lesz!!! Kitartas!!

2012. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja vagyok egyedül, de még nem sikerült kikeverednem az ex bűvköréből. Az a furcsa, hogy már nem szükségem van rá, mert végre önállósodtam és ez nagyon zavart, hogy mellette teljesen elveszítettem az önállóságom. Ugyanakkor így, hogy egész ember vagyok újra, hiányzik mellőlem ő, aki azóta szintén újra egész ember.


Egyelőre új kapcsolatba nem kezdenék, bár lassan valami szex legalább kéne, mert még a végén újra szűz leszek.

Ne légy kapcsolatfüggő! Találj magadra, állj a lábadra, gyakorolj önállóságot, és tedd túl magad az exen, majd utána találsz magadnak jobbat is nála!

2012. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ha jobban belegondolok, mindig az voltam :( és igen, nagyon hiányzik a szerelem

19/f

2012. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
én már vagy 3 éve ,volt egy lány akibe teljesen bele voltam habarodva.vége lett,és hát igen így éreztem mint te.pedig nem vagyok annyira érzékeny típus.nagyon sz*r volt.igazából talán idén tudtam úgy túltenni magam a dolgon.róla álmodtam 2 év után is :S gondolj bele milyen rossz lehetett :( nagyon lélekromboló dolog tud lenni.és ezt úgy éltem át,hogy korán "felnőttem" családi okok miatt.nem tini fejjel kezdő szerelemben,hanem komolyabb gondolkodással :'( még most is rossz rágondolni
2012. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

16/n soha nem volt még barátom, de nekem úgy is hiányzik ez az érzés h még soha nem is éreztem igazán :'(

Jó lenne egy megértő társ mellém...

2012. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát 17 éves korom körül volt 1 barátnő féle valamim kb 2 hónapig :D ... Előtte és azóta se volt senkim. Nem nagyon érdekel, majd eljön az ideje.


19f

2012. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

15 ös:

dicséretre méltó, hogy várod azt a dolgot, ami a felhőkbe repít, majd lezuhansz, és darabokra törik a szived...:/

Tényleg oylan a szerelem mint a drog...:/


16 :

jó neked, hogy tudod iylen lazán venni a dolgokat..:/ kicsit irigyellek...:/

utálom magam, amiért ilyen érzelmes srác vagyok...:/

2012. máj. 10. 18:56
 18/20 anonim ***** válasza:
15ös vagyok, én akk is tudni szeretném milyen, ha utána összetörik a szívem és szomorú leszek...de én úgy vagyok vele h az élet rövid és minden jobban (és rosszban) is legyen részem és lehetőleg előbb mint utóbb
2012. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

16os vagyok.


Ne hidd, hogy nem szeretnék barátnőt. Nem erről van szó :) Jó lenne, de most nem fogok mániákusan minden csajban a "jövendőbelit" látni vagy társkeresőket bújni nap mint nap :)

Maaajd eljön az a valaki, valamikor... nem erőltetem. Úgyis megtalál, mint mindenkit ;)

2012. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

15 ös...

Jó hozzáálás, és igazad is van...:/ de fájni fog, ezt előre mondom neked :/


16 os:

jo felfogás..:) nekem is hasonló kellene :/

2012. máj. 10. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!