Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért piszkál egyre gyakabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkál egyre gyakabban a párom azza, hogy el kell tartania?

Figyelt kérdés
Ő már dolgozik én még egyetemre járok nappalin,igaz már 25 éves vagyok,idén kezdtem az Msc-t.Két éve költöztünk össze,ő akkor is tudta,hogy még jó ideig tanulni fogok.Vállalok diákmunkát és felvettem a diákhitelt,így kb havi 60 e forintot tudok összehozni egy hónapban.Ebből én állom a rezsit,a Tv+net előfizetést,a többit magamra költöm,de szükséges dolgokra(bérlet,mobil,fogamzásgátló,piperecikkek stb).Igaz ritkán,de néha én vásárolok be is.Mégis egyre gyakrabban azt hallom,hogy ő tart el engem(igaz ő fizet minden mást,albérlet+kaja).Ha bármi extra kiadás van(lenne) rögtön én vagyok a hibás,hogy azért nem engedhetjük meg magunknak mert én nem dolgozom.Bezzeg XY-ék azért tudnak nyaralni/étterembe/szórakozni járni,mert az "asszony" is hazavisz normális fizetést...
2012. máj. 10. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem annyira jó párkapcsolat....
2012. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ja plusz az én ékszereim vannak a zálogházban a multkor tönkremet hűtő miatt...És még ő húzta a száját amikor meg kellett hosszbbítani és kértem rá pénzt...
2012. máj. 10. 22:06
 3/23 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%

Szerintem ez már nem szerelem... Ha semmit nem adnál bele akkor lenne joga piszkálni, de így. Hagyd ott, ha nincs szükséged állandó b.szogatásra.


21/N

2012. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom,mert kicsit elveszítettem az egészséges arányérzékemet?Most ez tényleg annak számít,hogy eltart?Mert tény,hogy ő a dupláját keresi(120e-et azért falnak nem megyünk tőle).És mi lesz,ha a diploma utánn munkanélküli leszek esetleg,mert akkor ugye ugrik a diákmunka,plussz fizethetem vissza rögtön a diákhitelt,vehetek felnőtt bérletet,fizethetem a TB-t?Mert ha majd akkor mondaná akkor még hagyján...Bár akkor is rosszul esne...De ő csak azt látja,hogy a korosztályabelieknél(ő 31 éves) megy az új építésű lakás,kocsi,nyaralás...Meg az asszony is multiban, keres 150-200 ezret...Vagy nem tudom.Régebben nem volt ilyen anyagias:-(
2012. máj. 10. 22:13
 5/23 anonim ***** válasza:

Hát erröl nagyon sokat lehetne vitázni.

Valószínü nem gondolta átt rendessen a dolgokat,mielőtt összecuccoltatok.

Ezzel számolni kellett volna korábban.

2012. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
És még a nők anyagiasak...?Akkor ennyi erővel én is jöhetnék,hogy XY évfolyamtársamat aki egyáltalán nem is melózik mozba,szinházba,étterembe viszi a párja aki informatikus,és egy rakás manit keres...Vagy nem?
2012. máj. 10. 22:18
 7/23 A kérdező kommentje:
Ja igaz "luxusra" nem tellik(persze nézőpont kérsése kinek mi a luxus),de ki tudjuk fizetni az albit,a számlákat,tudunk normális kaját venni...Van márkás ruha(igaz turiból).A multkor összevesztün és ki is akadtam,hogy nehogymár én legyek a hibás mert ő nem furikázhat BMW-vel,nem ülhet be menő klubbokba meg nincs lakása...Én se tehetem meg,mégsem azzal jövök,hogy azért mert ő olyan lúzer,hogy csak ennyit keres,mert ezzel az erővel én is mondhatnám,nem?Mehet kereshet ő is olyan állást ahol adnak havi 500 ezret.
2012. máj. 10. 22:25
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igaza van. Ha én tudok két suli mellett főállásban éjszakázni, az MSc mellett Te is biztos be tudnál vállalni valamit. Egy párkapcsolatban bizony 50-50-re kell kijönnie a dolgoknak, különben ha a pasi tartja el a nőt, akkor el kell fogadni, hogy bizonyos többletjogokkal rendelkezzen. Ilyen az élet.
2012. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

5/7vagyok


Álmodozni lehet,de azért tenni is kell.Legegyszerübb egy "bünbakot"keresni,akire rá lehet verni hogy miért nem vagyok "gazdag"

Nálunk ez ugy megy,hogy mindenki annyit tesz be a kasszába,amennyit tud.Én kb 10szer annyit teszek be mint a párom,de nem érdekel nagyon.Ameddig közös a cél,"egy irányba huzzuk a szekeret"

Ha pl venni akarunk valamit,abbol a kasszábol vesszük meg.Én lemondok a cigimről,ő a pipere dolgairól. Ha tellik rá ok,ha nem,akkor nem.

2012. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
7-es!Nem tudom te milyen szakara jársz,mert én speciel biológusnak,neurobiológia alszakirányra.És például van olyan gyakorlat ami 6 órás,hiányozni egy félévben max 2x lehet.A szakdolgozatot is mérésből,labormunkábol kell készíteni,nem lehet irodalmazásból.Amit én csinállok az a mérés előkészületekkel,mosogatásokkal együtt 7-8 óra.Ez heti 3x.Aztán tanulni kell,mert van ahol minden héten zh-.van.Leadni a többoldalas jegyzőkönyveket hétről-hétre...Ja és még én csinálom nagyrészt a háztartást is...Na ezek mellé áruld már el nekem légyszives,hogy hová férne be napi 8-10 óra melóÚgy hogy este amikor dugni"kell" még ne is legyek mosott sz@r.Amúgy ez az 50-50%...Te majd az alapján fogsz választani(vagy már választotál párt),hogy mennyi a fizuja?Elkéred az X.-dik randin a fizetési papírt?Annyi kelljen legyen mint a tiéd,különben kuss az asszonynak(vagy a pasinak nem tudom fiú vagy lány vagy).És ha munkanélküli lesz otthagyod?...Szép,mondhatom:-(
2012. máj. 10. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!