Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért piszkál egyre gyakabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkál egyre gyakabban a párom azza, hogy el kell tartania?

Figyelt kérdés
Ő már dolgozik én még egyetemre járok nappalin,igaz már 25 éves vagyok,idén kezdtem az Msc-t.Két éve költöztünk össze,ő akkor is tudta,hogy még jó ideig tanulni fogok.Vállalok diákmunkát és felvettem a diákhitelt,így kb havi 60 e forintot tudok összehozni egy hónapban.Ebből én állom a rezsit,a Tv+net előfizetést,a többit magamra költöm,de szükséges dolgokra(bérlet,mobil,fogamzásgátló,piperecikkek stb).Igaz ritkán,de néha én vásárolok be is.Mégis egyre gyakrabban azt hallom,hogy ő tart el engem(igaz ő fizet minden mást,albérlet+kaja).Ha bármi extra kiadás van(lenne) rögtön én vagyok a hibás,hogy azért nem engedhetjük meg magunknak mert én nem dolgozom.Bezzeg XY-ék azért tudnak nyaralni/étterembe/szórakozni járni,mert az "asszony" is hazavisz normális fizetést...
2012. máj. 10. 22:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezt az egészet. Tudtok egymással értelmesen kommunikálni? Mert akkor mondd neki, hogy te tanulsz és tanulni is fogsz. Mikor odaköltöztél, ő vállalta be, hogy el fog tartani - egyébként fingom sincs mi az eltartás abban, ha fizeted a rezsit, meg egy csomó cuccot, ezek is elég komoly összegeket tudnak produkálni, eltartás alatt én azt értelmezem, aki semmit nem fizet - akkor most mire veri a nyálát?

Egész egyszerűen meg van keseredve a pasid, hogy ott tart ahol, és ennyit (se) sikerült elérnie az életben, hogy néhanapján elugorhassatok étterembe. Emiatt kell valaki, akit hibáztatni lehet, énvédő reflexből ez nem ő lesz, véletlenül se, hanem mondjuk te, mert te kéznél vagy, és beléd nyugodtan lehet rúgni, mert elviseled.

Én nem látom mi jó neked ebben a párkapcsolatban, de legalábbis az összeköltözésben, költözz el tőle, hogy nem zavarsz több vizet, aztán oldja meg magától 120ezerből az életét. De igazából csak idők kérdése, hogy mikor váljon ez az egész ellenséges ordibálásba, onnan meg szakításba. Ahhoz meg szerintem még fiatal vagy, hogy megkeseredj egy pasi miatt, akinek nem tetszik az élete.

2012. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyet jegyezz meg, mait én megtanultam a 27 évemmel (és nem egy bunkerben, hanem a nagy világban). A nők összeköltözés/házasság előtt anyagiasak (ami nem mindig vlaósul meg, csak elvárják, hogy jól keressen a pasi, mert majd ha zsülnek, ne haljanak éhen), a férfiak pedig az összeköltözés/házasság után lesznek nagyon anyagiasak. Ez mindig is így volt és így is lesz.


Az a két iskola mellett éjaszakázó pedig vagy hazudik vagy drogozik és ezért bírja (pörgeti magát). Meg kell nézni a három műszakban doglozókat, 35-50 éves korukra már emberi roncsok, mehetnek leszázalékoltatni magukat. Ráadásul sok közöttük a masszív alkoholista és elvétve akad drogos is.

2012. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Felettem lévő, leeht anyagi okok miatt van ez a kapcsolat. A kérdezőnek azért 60 nem elég, hogy egyedül éljen, a "párjának" meg nem elég a 120. Nem tudom minek kell vacakolni ilyen emberrel, aki még értelmesen sem tud hozzáállni a dolgokhoz. És mi lesz ,amikro gyereket akartok? Állandó lelkiterror? Már elhiszem ,hogy a magyar nők negyede terror alatt él (wz is az amúgy, mait leírtál kérdező, csak ez még a kezdet).
2012. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!