Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagáljak/viselkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak/viselkedjek a következő időszakban?

Figyelt kérdés

A párommal azt hittem minden szép és jó, talán én jobban szeretem mint kellene (vagy mint ő engem)

ma ültünk a hintába, beszélgettünk és közölte velem valahogy, azt sem tudom hogy tértünk ki ide, hogy "nem kap tőlem levegőt" mihelyst kimondta, egyből néztem egyet, sőt majdnem lehasaltam, na aztán mondta nem jüól fejezte ki magát, de ő csak arra gondolt hogy én túlságosan nem bízok meg benne???!! Szót szót követett és csak annyit mondtam rá hogy hogyan kérheti azt hogy megbízzakj benne mikor piti hazugságaival folyton folyvást lebukik, csak kettőt mondok a sok millióból, néztem a bulifotokat mikor megpillantottam a párom az egyik képen, felhívtam kérdeztem volt-e bulizni, csak egyet hajtott hogy ő bizony nem volt, mondom hogyan kerültél fel rá, na mindegy végső soron bevallotta -.- másik hazugsága ami szintén pitiáner hogy elmentem hozzá, ő nem votl otthon felhívtam kérdeztem hol van, mondta otthon közbe meg nem, mindegy is az hogy hol volt de ő ebben is képes volt hazudni!

Na mindegy végülis nagy gond nincs nem leszek matrica nem ragadok rá, de azért érdekelnének tapasztaltabb emberek akik hasonló cipőben jártak hogy milyen tanáccsal látnának el??!!! Nagyon szépen köszönöm!


2012. máj. 11. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipikus kis hazug gazfickó a lelkem, sokat fogsz még sírni miatta. Természetesen a bűnbak te vagy. Nem kellene reménykedned, de úgyis reménykedni fogsz.
2012. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pároddal beszéltél már erről?

Ha igen, lefogadom, hogy azt mondta, azért nem őszinte veled, mert kiakadnál azon is, ha megmondaná az igazat.

Annyi ember küzd ezzel a problémával. Én csak értetlenül állok itt, hogy miért kell hazudozni.

2012. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1- köszönöm szépen, lehet hibás vagyok én is mert próbálok reménykedni!


2- beszéltem már róla elég sokat is!Volt már mikor azt mondta amit te írtál, de legtöbbször azt mondja hogy nem hazudik nekem és őszinte... ://

2012. máj. 11. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy nem bízol benne, én nem bírnám ezt sokáig. Bizalom nélkül nem sok értelme van.
2012. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várj, nem így értettem. Azért írtam, hogy a bűnbak te vagy, mert a fiú téged tesz felelőssé a saját buta viselkedése miatt. Éretlen ő (még?) egy komoly kapcsolatra, de téged hibáztat mert "tapadsz", ellenőrzöd. Ha érett felnőtt lenne, tudná, hogy a hazudozás kb. öt éves korig elnézhető, onnantól komoly jellemhiba. És valóban nem kellene reménykedned, nem fog jó irányba változni.
2012. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs miért "éretlen" vagy miért nem nőtt még be a feje lágya, 25éves a párom én 20éves vagyok!Egyébként összeköltözést és eljegyzést tervezünk idén, a bizalom akkor már jobban meg lesz!

Egyébként ezaz hogy mindenért szinte engem hibáztat, ma például azért duzzogott, mert mentünk a volt munkahelyemre és köszönt egy rendőr, és hogy képzelem ezt hogy én egy rendőrrel ennyire jóba vagyok, CSAK KÖSZÖNT, ott dolgoztam 2évig.... nocomment, de nekem soha nem jutna ilyen az eszembe hogy miért köszön valakinek akit ismerek!

Na meg ami betette nálam a kaput, és hisztizésnek véletlenül sem mondanám, de arra tette a fejét hogy ma megy a testvérével és drogot vásárolnak amiből aztán pénzt csinálnak, és akkor szerinte korlátozom mert ebbe nem az hogy belementem de rá bíztam mit csinál, de megmondtam neki hogy jegyezze meg, első és utolsó több ilyen nem lesz!!!!És akkor ha egyszer nemet mondok akkor jusson eszébe hogy most mit mondtam, és azt is hogy ne próbálja letagadni majd, ha ismét erre akar folyamodni!

2012. máj. 11. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem túl korai köztetek ez a tervezgetés én nem ugranék bele eljegyzésbe meg összeköltözésbe, amíg ennyi vita van. Mi is hasonlóak voltunk a párommal sosem bíztam benne nagyon féltékeny voltam mígnem egyszer betelt nála a pohár és választás elé állított, hogy vagy leállok, vagy külön folytatjuk útjainkat... Abbahagytam, együtt maradtunk, aztán lebukott nem egy hazugsággal, flörtökkel. (még egyszer a kapcsolatunk elején füllentett valamit, már akkor közöltem vele, hogy ilyet többé soha többé, ő pedig megígérte)

Három napos mosolyszünet után odaálltam elé és elmondtam neki, hogy ez FLÖRT és nem barátság, ergo ezzel leáll és tényleg soha többé nem hazudik nekem, vagy vége a kapcsolatunknak, illetve amint rajtakapom ismét, tényleg vége is lesz. Egyelőre igyekszik megfelelni nekem, én is neki és remélem, hogy tényleg képesek vagyunk mindketten változni egymásért, mert ha minden úgy marad, ahogy eddig és folyamatosan hazugságokon kapom, akkor én úgy nem tudnám mellette leélni az életemet. Ha már piti dolgokban hazudnia kell akkor mi lesz komolyabb ügyeknél?

2012. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!