Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy sràc messze lakik tölem, de meg tudjuk oldani a talàlkozòt, ès kedvelem is. Kinèzetre àtlagos, semmi különleges nincs benne külsöre. Szeretek vele lenni, jòfej, vele valahogy repül az idö. Csak valahogy tùl tökèletesnek tünik, koràbban volt màr csalodàsom ès fèlek töle. Szerintetek megèri a kockàzatot? Bìzzak benne? Valaki valami hasonlò eset?
2012. máj. 12. 19:28
 1/8 A kérdező kommentje:
19/L vagyok
2012. máj. 12. 19:30
 2/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek megèri a kockàzatot? "


Mit kockactatsz, puncirozsi? :D

2012. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Panda Péter ***** válasza:

erre csak egy filmes idézetet tudok felhozni:

"ha nem teszed be a tétet, akkor nem is vesztheted el. de úgy nyerni sem lehet"

2012. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki nem kockáztat, nem is nyer...
2012. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19 évesen aztán BIZTOS rengeteget csalódtál már... :D
2012. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mért ne lehetne 19 évesen csalódni? Nagyon is lehet, akár 5 évesen is lehet valakinek szerelmi csalódása, ami gyerekként akkor óriásinak tűnik...

Én is csak azt tudom mondani, hogy aki mer az nyer. Meg még annyit, hogy amíg el nem telik egy kis idő, és jobban meg nem ismered, addig ne éld bele magad, hogy ez igaz szerelem, meg hasonlók.

2012. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hello! én ebben a cipőben jártam :) igen sztem megéri akockázatot max. mégegyszer csalódsz amihez már hozzászoktál ( ez nem sértés) én is sokat csalódtam ismerkedtem mire megtaláltam az' igazit' és már egy éve 3om hónapja együtt vagyok vele.. amikor vele bezsélsz elfog egy különös érzés? ilyen megmagyarázhatalan mintha éreznéd h ti egymáshoz tartoztok és senki mással nem érzed ugyanezt vagy hasonlót valahogy egyből tudod h még az életedet is rá bíznád mert valami ezt súgja.. ne félj ha nem jön ösze akkor tapasztalatot szerzel ebből is tanulsz
2012. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és mi is megoldottuk atalálkozókat néha voltak problémák de kiküszöböltük őket nektek is menni fog ha mindketten akarjátok
2012. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!