Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem tudja mikor van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem tudja mikor van a névnapom. Lépjek túl a dolgon vagy sértődjek meg?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, már rengetegszer szóba került, hogy mikor van a névnapom (2 héttel később van a párom születésnapja!), és múltkor csak úgy heccből rákérdeztem, tudja-e. Rettentő rosszul esett, hogy nem tudta. Elmondtam neki, naptárba is bejelöltem (am. szept.ben van). Másnap ismét megkérdeztem, nem tudta. 1 héttel később újra megkérdeztem, akkor is csak tippelt, pech-ére rosszul. Ha ő mond egy lényegtelen információt, én megjegyzem. Nem is azt kérem, hogy mindent amit mondok jegyezze meg, de talán nem túl nagy kérés, hogy tudja mikor van a névnapom! :(
2009. jún. 25. 20:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
sztem ez megbocsájtható.. az én pasim a szülinapomat felejtette el.. .. .. .. -.- megesik..:D
2009. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

héééééééj :D semmiképpen ne sértődj meg ilyeneken, a férfiak már csak ilyenek, gondolj bele mennyi ember lenne egyedül csak azért mert megsértődik azon hogy áááááááá nem tudja mikor van a névnapom :)

figyelmeztesd előtte egy héttel például..akkor már csaknem felejti el.. :)

2009. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is ilyen volt a volt barátom. Csak ő még azt sem tudta, hogy melyik suliba járok (pedig már 3-4 hónapja jártunk), rengetegszer szóba került a sulim is, és nagyon szarul esett, mikor megkérdezte, hogy "te melyik suliba is jársz?". Azóta már szakítottunk, részben azért is, mert nem foglalkozott velem...

Szerintem nyugodtan megsértődhetsz ezen.:/

2009. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kapcsolatban alap, hogy tudom mikor van a párom névnapja és szülinapja. Az ex bnői névnapját meg szülinapját, sőt talán még a tel.számukat is fejből tudja, csak nem meri nekem bevallani...
2009. jún. 25. 20:24
 5/25 A kérdező kommentje:
Ha a névnapomat sem tudja megjegyezni, hogy tudna engem meglepni akármikor is? Nem fogja tudni soha hogy mit szeretek és mit nem?!
2009. jún. 25. 20:27
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

Férfi szemmel egy szó jut csak eszembe: nők...

Nem értem, ezért a lányokat. A férfiak egyszerűen nem erre vannak tervezve, hogy az ilyet megjegyezzék. Én biztos nem sértődnék meg ilyenen főleg nem 2 hónap után. Na jöhet a lepontozás. :D

2009. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nekem rosszul esik. :(
2009. jún. 25. 20:31
 8/25 anonim ***** válasza:

szerintem is fölösleges ezen megsértődni, a pasik már csak ilyenek :D rájuk kell hagyni.. a nőknek is vannak hülyeségeik amit nekik kell eltűrni.. :)

17/L

2009. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mond meg neki, hogy ez neked fáj. Én biztos jobban odafigyelnék erre.
2009. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Akkor nem előző, hanem 20:27
2009. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!