Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell erről a szintről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell erről a szintről tovább haladni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akármit kérek, kedvesen megteszi. Először megkérdeztem eljönne-e laptopot venni. Jött. Utána hívtam ruhát venni. Jött. Felhívtam főzni. Jött. Hogyan tudnám megértetni vele, hogy nem a laptop, a ruha és a főzés érdekel, hanem vele akarok valamit? Nem akarom, hogy könnyűvérűnek gondoljon, csak nagyon szeretem őt. Mit tegyek vagy mondjak neki?
2012. máj. 13. 01:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hivd el fagyizni vagy vmi.és mond neki hogy nagyon kedveled.

de persze elötte derisd ki hogy van e bnője

2012. máj. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet.

Biztos nincs senkije. Erre már rákérdeztem.

2012. máj. 13. 01:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mélyebb dekoltázsos felső, nincs melltartó alatta, és féletlen egy picit csússzon ki a bimbó. próbáld úgy csinálni, mintha tényleg véletlen lenne. na ha ettől nem pörög fel, akkor gyanús egyén.
2012. máj. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el vacsizni. ;) Enyhén erotikus ruci plusz pezsi...
2012. máj. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok k*rvásnak tűnni. "Tehát nem villanthatok" semmit. Próbáltam már kivágottabb felsőt felvenni, de illedelmesen viselkedett. Amikor főztünk sokat nevettem neki, tettem célzásokat ("ha ilyen ügyes vagy, nem engedek haza"), többször a vállára tettem a kezét, megöleltem köszönéskor, de nem kezdeményez. Úgy kezel, mintha csak egy barát lennék.

Mit mondjak neki, ha majd legközelebb kettesben vagyunk?

2012. máj. 13. 01:37
 6/14 anonim válasza:
100%

lehet hogy az illetö nem mer kezdeményezni, vagy csak barátként gondol rád.

minden esetre ne félj rákérdezni a lényegre (hogy ö miként vélekedik rólad), mert ha sok idö eltelik és valami okból már nem lesz kontakt akkor azon fogsz rágódni hogy mi lett volna ha...

2012. máj. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te megtettél mindent, amit lehetett.

3 lehetőség van:

1. Nem tetszel neki úgy, csak tényleg barátként szeret veled lenni.

2. Nem mer kezdeményezni.

3. Tényleg akkora hülye, hogy nem veszi észre a szituációt. :D

Szerintem mindhárom esetben a legjobb, ha valamikor szembesíted vele, hogy ugyan nem vette-e már észre, hogy tetszik neked és nem lenne-e kedve végre elhívni randira.

Szerintem ez a legtisztább megoldás, jobb, mintha elkezdenél "villantgatni".

2012. máj. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Szerintem ne habozz, egyszer élsz, nem fog könnyűvérűnek tartani azért, mert elmondod neki az igazat, sőt. Díjazni fogja az őszinteséged és a bátorságod. Nyilván ő egy félénk srác, legalább is ilyen téren. Kezdeményezz, ne őt várd, a végén még valaki más lecsapja a kezedről. Egyszer élsz, ne feledd!
2012. máj. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ezen a "sokat nevettem neki" dolgon szakadok:DDD.

vagy több idő kell neki,mert mulya,vagy nem vagy elég jó csaj neki.

2012. máj. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ma megint találkozunk, kettesben leszünk és elmondom neki mit érzek. Igazatok van, ha nem próbálom meg, akkor elszalasztott lehetőségként fog élni bennem az egész. Így legalább elmondhatom, hogy mindent megtettem a kapcsolatért.

Köszönöm a válaszokat, mindenkit megjutalmaztam zöld kézzel is.

2012. máj. 13. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!