Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve, mert az élet minden területén boldogtalan vagyok. Szerintetek hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és nagyon úgy néz ki, hogy nekem tényleg nincs párom. Soh senki nem áll velem szóba. Olyan persze akadna, aki csak kalandot keres, de én ilyen kapcsolatokba nem mennék bele soha.

Tudom, hogy ez nem verseny, de egyre inkább úgy érzem, hogy egyedül maradok. Az okát nem tudom, mert nyitott vagyok, próbálok mosolyofni, amúgy vidám a természetem, a külsőmre adok, de egyszerűen egyre inkább szürke egérnek érzem magam. Ennél jobban már nem tudom ezt befolyásolni...szerintem nem lehet.


2012. máj. 13. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

merre szoktál járkálni, dolgozol? munkahely bolt?? vagy valami szórakozóhely?

hol van lehetőség rá h veled ismerkedjen valaki?

hol lehet megtalálni?

utcán?


nem lehet h mindenkiben csak a rosszat látod meg , vagy ha meglátsz egy jobb-képűbb pasit azt hiszed h neki is csak arra kellenél, és nem adsz esélyt neki??


barátnők, barátok vannak?

családi helyzet milyen?

2012. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenki életében előfordul,hogy szürkének találja az életét,aztán vannak fordulatok.Fiatal vagy még és lehet,hogy akkor találod meg a boldogságot, amikor nem keresed olyan görcsösen.A leírásod alapján minden rendbe veled.Vannak barátaid?Eljársz néha valahova?
2012. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még tanulok, idén diplomázom. A suliban nem volt senki, akivel megismerkedhettem volna közelebbről.

Bulizni nem igazán szereek, de nem tartom magam pesszimista embernek, sőőőt...imádom a vidámságot és próbálom mindennek a jó oldalát keresni. Éppen ezért az emberekben sem a rosszat akarom meglátni, de ennek ellenére sem sikerül. Olyan mintha egyre távolabb lennék a célomtól azért, mert erőltetni akarom még tudatalattiban is.

2012. máj. 13. 15:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túl rendesen viselkedsz az emberekkel. Kicsit mocsok szemétládának kell lenni. Ha látod, hogy valami srácnak bejönnél, akkor szórakozz vele nyugodtan. Minden nő így csinálja és csorog is utánuk az ember nyála, ők meg csak válogatnak mint valami bevásárlóközpontban. Amelyik pasi épp kell arra a hétre lekapják a polcról, szórakoznak vele, aztán ha nem kell >> kuka.
2012. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves utolsó Válaszoló!

Igazad lehet, mert ez tényleg így van én is tudom, csak hát ha nem olyan vagyok akkor nehéz ezen változtatni.

2012. máj. 13. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit igaza van a 4-esnek.Ki kellene próbálnod a kalandot is,nincs veszteni valód,a többi meg jön magától.
2012. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én abban látom a problémád forrását,hogy nagyon,nagyon vágysz erre az egész kapcsolatosdira,és folyton feszengsz,görcsölsz a témán.Tehát,ahogy Te fogalmaztál,még a tudatalattidban is ezt erőlteted.Pedig pont nem kéne.Barátnőzni,szórakozni,bulizni,tanulni,élni az életedet:szerintem most vagy a legszebb korban,és ebből kell álljon az életed.Az Igazit pedig a kellő időben meg fogod találni,ha nem vagy rest barátkozni,ismerkedni,és ha esélyt adsz olyan fiúknak is,akikről elsőre rosszat feltételezel.Több önbizalom,határozottság,több bizalom a fiúknak,és máris minden magától helyrebillen majd!

2012. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem szabad görcsösen akarni, mert akkor nagyon nehezen fog összejönni :) Ja és persze nem szabad feladni,tuti, hogy hamarosan találni fogsz valakit. Tök aranyosnak tűnsz :)


21f

2012. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Nagyon kedves tőled.
2012. máj. 13. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!