Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől bonyolult az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alien19 kérdése:

Mitől bonyolult az élet?

Figyelt kérdés
Röviden a szitu annyi hogy tetszik egy làny össze is jöttünk.Aranyos kedves odaadò.De volt egy 5 èves kapcsolatom elõtte ès az ex-szel mèg mindig tartom a kapcsolatot.Baràtok vagyunk.Illetve èn mèg szeretem.De ez az ùj làny totàl màs.Nem akarok vele szakìtani de ez szerintem nem helyes.Mègis mit tegyek???

2012. máj. 5. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a csajjal nem akarsz szakítani, szakítsd meg az exedel való kapcsolatot.
2012. máj. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól,hogy az emberek agyonra bonyolítják.
2012. máj. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni.


hozzátenném... Valamiért szakítottatok.... Gondold meg. Én nem békülnék ki vele (tapasztalatból mondom)

Ugye most van egy új... Ha jó csaj ki ne rakd! Nem helyes vele lenni, persze.. Mást szeretsz. Ez legyen a legnagyobb bűnöd! Főleg ha odaadó... Visszasírnád:)


Amúgy az élet azért bonyolult mert sokan fölöslegesen stresszelnek!! Ja meg persze nem tudnak kikapcsolni:)

2012. máj. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha lehetséges, csinálhatnátok 3masban is :D


Egyébként pedig tudom, hogy nehéz túlesni egy régi, hosszú kapcsolaton, de szerintem az újat tartsd meg, de ehhez az kell, hogy a régit el is tudd engedni, úgyh sztem 1 kicsit hanyagold most a régit

2012. máj. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!