Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza volt barátnőmet?

Figyelt kérdés

Egy évig voltunk együtt távkapcsolatban, kéthetente találkoztunk. Sokat veszekedtünk kis szar dolgokon, amiket felnagyítottam, aztán hazudott is, és mindketten sokszor megbántottuk a másikat. Az utolsó pár hétben egyre jobban elhanyagolt, aztán újévi meglepetésként lefeküdtünk (mindketten szüzek voltunk), majd rá 2 hétre szakított velem, azt mondta, hogy mert már nem szeret, és csak a hibáit látja bennem.

Már 4 hónapja vége, egy ideig sikerült elfojtanom, de már egyáltalán nem tudom kiverni a fejemből, érzem, hogy kell nekem, de sehogy nem tudom elérni, beszélni nem hajlandó velem, a sulijához menni meg nem akarok, nem akarok neki ott kellemetlen helyzetet okozni. Ha meg utána várom, gőzöm sincs mikor megy haza, és nincs pénzem minden nap Pestre utazni.

Mindketten 17 évesek vagyunk.


2012. máj. 13. 14:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejteni meg nem akarom, próbáltam nemrég más lánnyal, de még benne is őt láttam. Ő nekem a megfelelő.
2012. máj. 13. 14:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom meg másoké is hogy távkapcsolat az sosem előnyös dolog. Én azt mondom jobb ha elfelejted ha már mondta hogy nem szeret meg lepattint és nem foglalkozik veled akkor már nincs értelme erőltetni. Szerintem kösd le a figyelmed valamivel aztán idő után begyógyul a seb.
2012. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami jön,fogadd,ami megy,azt engedd.Hidd el,nem véletlenül szokták ezt mondani!Ahol könyörögni kell a másik szeretetéért,figyelméért,ott valami nem stimmel.
2012. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért jutottunk ide, mert elfogadtam rengeteg szar döntését. Na ezt viszont nem hagyom ennyiben.
2012. máj. 13. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
pedig pont ezt a döntést kellene ráhagyni
2012. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!