Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli vagy? Ugye, rossz ézrés, hogy nincs melletted senki, akit átölelhetnél? Na, én így vagyok ezzel.

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 17:19
1 2
 11/14 anonim válasza:

Hát nekem van egy macim... szal ha nagyon meg akarok ölelni valakit...

Na jó értelmes választ írok. 13 éves vagyok, soha nem volt barátom, nem is tervezem még, ismerek egy srácot, most lesz 19, neki sem volt még senkije sem. Nem halt még bele! :)

2012. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

19/F

Még nem volt barátnőm :)

Nem töprengek rajta és ennyi :D

2012. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én is szingli vagyok de nem csinálok belöle nagy problémát , elvagyok , csak néha amikor szexhiányom van akkor nehezebb:)
2012. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ha legalább átlagos vagy akkor semmi probléma nem lesz, találsz majd egy megfelelőt :)

Gondolj bele, 14 éves vagy, vki 20on évesen ezen örlődik!

F18

2012. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!