Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Melyiket válasszam? 16/F

Figyelt kérdés
Van egy lány,akibe szerelmes vagyok és ezt el is mondtam neki,de ő nem szeretne többet mint barátság,de van egy másik lány akit még nem ismerek,de bejövök neki.Harcoljak a lányért akibe szerelmes vagyok,és reménykedjek abba hogy meglehet hogy belémszeret,vagy jöjjek ösze evvel a másik lánnyal? :)
2012. máj. 13. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt neked kell eldöntened...

De ha a másik elutasított akkor nem valószínű hogy a későbbiekben majd változni fog a véleménye

19/L

2012. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a másik lánnyal, de ha nem megy neked, ne erőltessétek. A barátost gyorsan felejtsd el!
2012. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rád van bízva, nem hiszem, hogy érdemes lenne várni, ha egyáltalán nem akar semmit.


Persze lehet próbálkozni, hátha, de te érzed mire vagy hajlandó

2012. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Válaszd azt a lányt, akinek te tetszel. Nem érdemes várni. Bár te tudod.
2012. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Válaszd azt a csajt,akinek te tetszel szerintem.

Egyébként hàny évesek vagytok?;-)

2012. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Azt látom,hogy te 16 vagy,de mennyi a lány?Őt egyàltalán nem osmered?

2012. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!