Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire fontos, hogy "megünnepeljétek" a kapcsolat kezdete óta eltelt időt?

Figyelt kérdés

És ha ünneplitek akkor hogyan, és mennyi időnként?

Korra is kíváncsi lennék :)

Köszönöm


2012. máj. 14. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fontos, ha lehet nem ünneplem, de ha már valami van akkor max évente az évfordulót.


30/F

2012. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én barátom ragaszkodik hozzá, hogy ünnepeljük. Hónapfordulóra általában kapok tőle egy doboz csokit, vagy virágot. Félévesfordulóinkon vagy évfordulóinkon pedig elmegyünk étterembe, pizzériába, vagy valami ilyesféle helyre, de volt már olyan is, hogy én készítettem itthon vacsorát, és úgy töltöttünk el egy romantikus estét kettesben.:) Drága ajándékokat sosem adtunk egymásnak, inkább csak apróságokat, csokit, virágot, ilyesmit. Persze az étterem is drága, de az élmény együtt :)

19/L

2012. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok,szerintem nem évente egyszer kellene,hanem a kapcsolat minden napja egy ajándék,ezért mindet ünnepelni kell,örülni neki.Igaz már nincs ilyen,akinek örüljek,de akkor,amikor volt,így volt.
2012. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyedül a házassági évforduló megünneplését tartom fontosnak, mert az családi ünnepély, mint a karácsony, vagy a húsvét és így szokás. Egyébként is ünnep van minden nap.


27F

2012. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!