Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt, ha bejön, és együtt utazunk a villamoson/héven/metrón?

Figyelt kérdés
előszőr látom. mivel szólítsam meg? vkinek már sikerült így csajozni? pl. ha én szálok fel később, és odaülök mellé, akkor mennyi idő múlva érdemes kezdeni? v. ha ő száll fel később?
2010. márc. 1. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nemár. melyik csaj szereti ha villamoson/héven/metrón fűzögeti egy tag??
2010. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
inkább mond el neki személyesen télleg tök gáz ha eggy csajt a metrón akarsz felszedni
2010. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző kettő, arra nem gondoltok, hogy esetleg csak a metrón látja és semmikor máskor nem találkozik vele? Hát akkor mégis hol mondja el neki személyesen, ha nem a helyszínen?
2010. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: hogy érted, h. személyesen? előszőr látsz vkit, és megtetszik. mi nem szeméyles benne? többet az életben nem látod, tehát ha kihagyod, akkor tuti nem lesz többet esélyed nála...
2010. márc. 1. 17:44
 5/11 A kérdező kommentje:
3.: épp megelőztél ;)
2010. márc. 1. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:

17:38 vagyok

akk viszont sztem be lehetne dobni egy ilyen ártatlan stilust, és elkérni a csaj msnjét mondjuk..

és ezt is elmondhatod h valszeg sohasem fogod látni többet és nem szeretnéd elszalasztani az alkalmat.

2010. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy "szia". Aztán valami a személyre illő megjegyzést teszek, ami nem túl személyes, de felkelheti a figyelmét. Ha válaszol és nem csak bambán visszanéz, akkor nyert ügy.
2010. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én így jöttem össze a barátommal. Csak nálunk én voltam a kezdeményező. Pedig alapvetően félénk típus vagyok, bulikban se pasiztam sose, de annyira megtetszett, hogy a szívem szakadt volna meg ha elszalasztom a lehetőséget. Metrón futottunk össze, szemezni kezdtem vele, aztán odaléptem hozzá, megkérdeztem hova jár suliba, meg hogy megadná e az msn címét.. A többi ment magától... :D
2010. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Háháááá... :D ma reggel történt velem. :D


Szóval tök kómás fejjel indultam melóba, és ilyen pici szemekkel felszálltam a buszra. Volt 4-5 ülőhely. Volt egy dagadt pasi, volt egy büdös piás, egy nénike, egy nagyon szép csaj, és még valaki mellett ülőhely. Egyértelműen kiválasztottam a szép csajt és megkérdeztem hogy leülhetek e?. Persze mondta. Leülltem és kihúztam a fülhallgatót a fülemből, remélve hogy a 30-40 percen úton beszélgetünk, és mit ad isten felszállt egy ellenőr, én persze az utolsó pillanatban vettem észre, mikor már elment mellettem, és kérdezem a csajt hogy figyi, ez egy ellenőr volt? és mondta hogy igen, mondom jaj nem tudom hova tettem a jegyem, erre mondta hogy kölcsön adhatja az övét és mosolygott. :D Na akkor elkezdünk beszélgetni, én megkérdeztem a nevét, és most keresem iwiwen. :D


Nyugodtan nyomhatjátok a zöld felfelémutató kis kezet. :D


23/F

2010. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Ne aggodjal 23f, ugyse lesz belole semmi. Balf*sz vagy.
2010. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!