Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lánynak kicsik a mellei? Tényleg olyan fontos ez?

Figyelt kérdés
Nincs igazán nagy mellem, de nem vagyok bűn ronda.. Csak az zavar, hogy mindig hallom, hogy ekkora meg akkora mell.. Ez tényleg ilyen fontos? Nem fontosabb külsőben az arc?Leginkább 15-17 évesek véleményére lennék kíváncsi, de másnak is örülök. 15/L

2012. máj. 14. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nekem pont inkább a kisebb mellek jönnek be

nem tudom miért, ez egyén függő

16/F

2012. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem fontosabb hogy szép arca legyen a lánynak, de azért a mellei sem elhanyagolhatóak (számomra).
2012. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

En is a kisebb cicikre szavazok. A s.gged ne legyen nagy...


25/F

2012. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2.vagyok 15/F
2012. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2012. máj. 14. 18:42
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem baj:) 16/f
2012. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia :) Nem zavar a kicsi mell, ha a lány kisugárzásában érzek valamit, ami képes megfognii.

Az is fontos, hogy ha a lánynak kis mellei vannak, akkor ne lássam rajta, hogy zavarban van emiatt.

17f

2012. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nálam igazából az a fontos külső szempontjából hogy arányos legyen a lány testalkata (tehát lehet kis melle de ha ehhez nagyon nagy fenék társul akkor felejtős). És persze nálam az arc szépsége is fontos.


24/F

2012. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem arcra legyeyn vonzó meg alakra, értem ez alatt, hogy ne legyen egy mázsa a lány súlyra.
2012. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem fontos.

Az én barátnőmnek nagy van, de nekem ugyanúgy bejönnek a vékony nők.

Vannak akiknek ez fontos, de nekem ez nem érdekes.

2012. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!