Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon zavar (fontos)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon zavar (fontos)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 21 hónapja vagyunk 1ütt, neki most lesz felvételi... és az a problémám hogy mostanában tökre nem töri magát azon hogy találkozzunk alig ír msnen stb. nem ilyen volt... azt mondja fáradt meg fél a felvételitől, de szarul esik mert most nagyon szerelmes vagyok :/

szerintetek?

amúgy ő 15 én 16, lehet beszólni hogy túl fiatalok vagyunk. de szeretem, más nemszámít


2011. jan. 5. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
15 évesen hova akar felvételizni?
2011. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocs sötét van elírtam 14
2011. jan. 5. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Felvételi januárba van nem? Ha szereted akkor tudnod kéne várni! Már nincs messze. Ha pedig vége, újra együtt lehettek. Ha ennyi időt kibírtatok együtt, nem értem mit számít ez a fél-1 hónap. Én is nagyon izgultam felvételinál. azt se tudtam hogyan vezessem le a stresszt. Biztos ő is így van vele. Nyugtasd meg, hogy nem kell mitől félnie, hiszen te is átélted, és nem olyan nehéz mint amilyennek tűnik. És hogy ha ennek vége, akkor jöhet egy közös mozi meg vacsi a mekibe :)

15/L (tavalyi felvételinél úgyse lehet rosszabb.. a matek az bűn nehéz volt)

2011. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az biztos is, szenvedtem vele én is... persze hogy tudok várni...nekem semmi problémám ezzel, csak ő olyan hogy magába fojtja ha valami probléma van és találgathatok hogy mitől olyan amilyen...próbálom nyugtatgatni de nem nagyon lehet, eléggé maga alatt van

amúgy te merre fele jársz suliba?:)

2011. jan. 5. 17:46
 5/5 anonim válasza:
hova felvételizik egy másik pasi karjaiba vagy mi van ilyenkor ahova felvételizik????
2011. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!