Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyissak más férfi felé, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyissak más férfi felé, ha belefáradtam a kapcsolatomba, és nem tudom megbeszélni vele?

Figyelt kérdés

Adott két férfi, az egyikkel 2 éve vagyok kapcsolatban, a másik nagyon régóta ostromol, meglepően kitartó. A barátom egy csoda az életemben, jobb emberré váltam mellette, tisztel, szeret,de szörnyen elfoglalt, a soha nem ér rá,a szó szerint érthető. Mindig hívják, rohannia kell,ezt még meg is érteném,de különc is,bár megtehetné nem megyünk együtt sehova, minden ünnepet külön töltünk, nem ismerem a családját se, ami szerintem is már gáz, nem tudja kezelni ezeket az érzelmi,emberi kapcsolatos dolgokat, ha meg akarom vele beszélni elpoénkodja, és hogy tudja el fogom hagyni. A másik férfi időnként felbukkan az életemben, a teljes ellentéte, laza, gondtalan, a mának él, folyton úton van, már bejártam volna vele a világot, velem szeretne mindent megélni, rögtön be akart mutatni az anyukájának. Néha úgy érzem, elmennek lehetőségek mellettem az életben, bár egy biztos kapcsolatban vagyok,szeretem, de sose tudhatom,valaha teljesen az enyém lesz-e.

A két férfi kora, társadalmi helyzete hasonló, már nem gyerekek.


2012. máj. 14. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss. De előbb szakíts a másikkal!!
2012. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem tetszik, ami van szakíts. Ha nem akarsz szakítani, akkor felejtsd el a másikat.


De mindjárt jönnek a büszke hűtlenkedő szajhák, akik azt mondják, hogy persze, csináld, annál jobb nincs.

2012. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megcsalni sose fogom,tisztelem Őt. Csak tehetetlennek érzem magamat, hogyan javíthatnéka helyzeten, ha a megbeszélés nem segít.
2012. máj. 14. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakíts és jöjj össze a másikkal, a képlet egyszerű. Nagyon gáz ha a lehetőségek elmennek melletted, meg hogy unod magad és a pasid nem igazán törődik veled és még az ünnepeket se töltitek együtt. Elhiszem hogy jó, rendes ember de ha 2 év után már itt tartotok mi lenne később?
2012. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakíts és a 2. férfival próbáld mg, hogy milyen. Azt írod biztos kapcsolatban vagy, hát én nem nevezném biztosnak, ha még a családjának sem mutat be és külön töltitek az ünnepeket meg nem jelentek meg együtt sehol, ez nem frankó így. Egyértelmű, hogy a másik pasas a nyerő. Hajrá!!!
2012. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!