Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert olyan lenezo, elutasito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan lenezo, elutasito mindenki amikor egy lany az arab parjarol kerdez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 23:12
 1/8 jin ***** válasza:
54%

Azért mert az arabok vagy nagyonrendes jólelkü emberek vagy egy utolso rohdékok és az utóbbit jobban ismerik,én voltam egyptomban,a beduinok nagyon rendesek,az eladók azok a 2.kategoriáál is roszabbak.

és egy ből mindenkinek a rosz ugrik be.

Mondjuk én nem szeretem az arabokat,kivéve akiket ismerek mert azok normálisak:D

2012. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

miért akarsz Te kérdezni tőlünk az arab párodról? Nem is ismerjük. Neked kell tudni, hogy milyen a párod. De majd ha viszi a gyereked, mivel ha hozzámentél, akkor automatikusan megkapod az állampolgárságot és onnantól kezdve ha nincs szerencséd a sharia törvénykezés alá esel, akkor ne csodálkozz majd, hogy válás esetén lenyúlja a gyereked. S soha a büdös életben nem leszel rá jogosult, hogy lásd. Ilyen esetben joga van magával vinni. S szarnak bele az arab országok az európai törvényekbe. Nem beszélve az emberi jogokról.


Ajánlom figyelmedbe, a Lányom nélkül soha című filmet. Neked jobban emészthető lesz, mint a könyv. Megtörtént esetről van szó. S nem egyediről.

2012. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert idióták és begyöpösödöttek az emberek.. nyilván nem olyan arabokról van szó, akik eladnák a párjukat 3 tevéért, hanem azokról, akik nem kötődnek görcsösen a hagyományaikhoz. vannak ilyenek.. ha nem lennének, nem is férnének meg egymás mellett az európai párjaikkal..
2012. máj. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a sária törvények szerint él akkor, mindegy, hogy ki hogy látja őket. A sária szent és sérthetetlen, mert az a korán törvénye. Csak sajna hiába a békét hirdeti a Korán, de azt emberek értelmezik.


Mi a véleményünk az arab párodról? Nem is ismerjük, így véleményünk sem igazán lehet. Ami van az sztereotípiákból építkezik. De momentán egy érv sem ellenérv nem jut eszembe, hogy miért kéne vagy nem kéne vele lenned.


1. Miért kérdezed ezt meg tőlünk?

2. Milyen választ vársz egyáltalán tőlünk?


Ha ilyet feltételezel, akkor Te nem vagy biztos magadba, hogy felteszed nekünk ezt a kérdést. A kérdésed a tebenned régen elültetett sztereotípiák manifesztálódása. Te nem vagy biztos magadban, és valami torz támogatást vagy ellenérvelést vársz tőlünk.


Ha támadjuk, akkor megvéded, ha pedig mellette vagyunk igazolva érzed döntésed helyességét. De mindkét esetben ugyanoda lyukadunk ki. Hogy a Te hitedet megerősítsük, az arab párodban vagy így, vagy úgy.

2012. máj. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt írtam "egy lány" nem én! Csupán csak itt olvastam ilyen kérdéseket.És mindenki elitéli őket! Biztos van olyan arab is aki rendesen bánik a feleségével. Nem akarom őket védeni, mert tisztába vagyok a rossz oldalukkal is. És a -Lányom nélkül soha- égnek áll a hajam hogy minden hol ezzel pl-oznak, nagyon régen történt és a háboru után stb..
2012. máj. 15. 08:01
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
irigyek a magyar pasik, mert ők sose lesznek olyan érdekesek, mint pl. egy arab :D ez van..... :DDD
2012. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem perzsa, amikor először mentünk iránba mindenki ezzel a filmmel jött, hogy nézzen meg. Igen, megvert, bázárt, majdnem hogy megölt - Viccelek :) Nagyon jól éreztük magunkat, tavaly a munkája miatt nem tudott szabadságra menni, a kisfiammal és a húgommal hárman mentünk ki a családjához, és annyira jól éreztük magunkat! Igaz nem arab, de muszlim és általában egykalap alá veszik őket. Vannak jó és rossz házaságok, kapcsolatok de kivel tökéletes minden???
2012. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Lányom nélkül soha című könyv iráni férfiről szól, ami nem arab térség, hanem perzsa, és ez baromira nem ugyanaz. Továbbá régi iráni törvénykezés alapján kapta meg a beházasodott nő férje állampolgárságát. Ne szólj szám- nem fáj fejem!
2012. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!