Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti nem vagytok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nem vagytok túl válogatósak lányok terén?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok,és eléggé válogatós...egyszerüen minden csajban megtalálom a hibát,de amelyik csaj tökéletesen bejönne nekem külsőleg az vagy flegma vagy van pasija...főleg a vékony csajok tetszenek és ha egy kicsivel "vastagabb" a csaj akkor már azt mondom hogy ááá inkább nem...pedig az is tetszik csak....Csak én vagyok ilyen válogatós?

2012. máj. 15. 00:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Félelmetes, hogy olyan világban élünk, ahol az embereket számokban mérik: csak az számít, hogy ki hány centi magas, hány kiló, hány éves, holott a szépség egyáltalán nem azon múlik, hogy milyen méretű farmert hordasz.


A fontosabb dolgokat kellene inkább mérnünk: azt, hogy mennyi jóindulat, kedvesség, szeretet, türelem és bátorság van valakiben és hogy ennek az illetőnek milyen a lelke, és mekkora a szíve.

2012. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ma 15:30


B@szhatom én a jóindulatomat, kedvességemet, hatalmas szívemet, ha manapság minden tininek bunkó, menő állat kell!

2012. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ájron ***** válasza:
100%
Ó bammeg hát ilyen sincs... MI AZ HOGY VÁLOGATÓS??? Egy árkapcsolat nem úgy jön létre hogy kiválasztasz valakit aztán alkalmanként megdugod!!! Egy kapcsolat arról szól, hogy megismersz véletlenszerűen valakit, szerzel egy barátot, egy vicces ismerőst aztán megkedvelitek egymást. Szerelem nélkül értelme sincs az egésznek. nem válogatósak vagyunk, csak nem kinézetre választunk párt, hanem szerelem alapján. És mindenki megb*szhatja magát akinek ez nem tetszik.
2012. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is válogatós vagyok, és nekem olyan nö kell, aki válogatós, és viszont engem választ.:) (egyedül is vagyok:D)

30f

2012. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!