Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az, hogy egyéjszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy egyéjszakás kalandra találok magamnak "párt", de amint eldöntöm, hogy komoly kapcsolatot keresek, nem jön össze?

Figyelt kérdés

Volt már 3 egyéjszakás kalandom, de komoly kapcsolatom még nem igazán...:( De nem értem mi a baj! Amikor komolyan tetszik egy pasi, akkor nem adom magam könnyen oda, de előbb-utóbb megunja és tovább áll, pedig én csak 1 hónapot akartam volna várni. Ilyenkor, mikor csalódás ér, általában menekülök egy egyéjszakásba, aminek mindig megbánás és lelkiismeret furdalás a vége...:S Miért nem akarnak komolyabb kapcsolatot velem? Nem vagyok csúnya, intelligens, művelt lánynak tartom magam, nem nagyképűségből mondom. Mi lehet a baj?

20/L


2009. jún. 26. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de előbb-utóbb jön egy pasi, akinek érsz annyit, hogy várjon rá 1 hónapot(mert az nem olyan sok).
2009. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazán összefuthatnánk akkor, amikor éppen a menekülős időszakod éled... :)

De hogy magam ellen beszéljek, kerüld az egyéjszakás kalandokat, ne ebbe menekülj. F28

2009. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem lehet h rossz helyen keresgélsz? discoban a pasik inkááb egyéjszakás kalandokra vágynak úgy vettem észre..
2009. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát...szórakozóhelyeken is próbálok ismerkedni, de ott még eddig nem sok sikerrel, mert tényleg a legtöbb egyéjszakást keres (vagyis amikor menekülős időszak van, akkor..:P ) Egyébként meg szinte bárhol próbálok, akár neten keresztül is óvatosan...de eddig semmi jó! :(

Amúgy köszi a válaszokat, de írjatok még! :)

2009. jún. 26. 15:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem egetrengetően sok ez az egy hónap!!! Csak lehet hogy valamit nem jol csinálsz, igazából furcsa hogy a pasi vár 3 hetet és utánna otthagy!nem lehet hogy nem közlöd a pasival hogy legalább annyit szeretnél várni erre a dologra?!

De amugy ha még közlöd is velük, akkor lehet hogy csak nem a megfelelőt találod meg valamiért.

Szerintem várj türelemmel és meg fogod találni az igazit!!

2009. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pont hogy közlöm! :( Mikor msn-en felvesz egy pasi, ami ismerkedni akar, akkor lehet, hogy azzal rontom el a dolgot, hogy túlságosan őszinte vagyok hozzá, vagy nem tom...Talán az a baj, hogy mindig elérhető vagyok (nemcsak az msn-re mondom, hanem úgy általában is), hogy túl könnyen megy a dolog, nem vagyok elég titokzatos vagy én már nem tudom mit gondoljak! Lehet, hogy ez a baj?
2009. jún. 26. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:

én meg egy éjszakás kapcsikat akarok, de a másik jön össze mindig:(

nekem meg már elegem van a nőkbők, h mindig csak kihasználnak aztán meg annyi.

most én használnám már ki őket.

lehet lepontozni, sokan így vannak vele!!!:(

2009. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nemtom csajszi mi veled a baj, de ha akarod itt az msn címem: aanyade@freemail.hu ! Én most pont egy normális, kedves lányra vágyom. De egyébként megmondom mi a gond: Kifogod a hülyéket.... Ennél jobban nem tudom elmondani.

P87

2009. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szia

én tudom mi a gond vegyél fel msnre és elmondom:)

sz._adam@hotmail.com

2010. okt. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megoldódott???

Érdekel!

Zsolti/26

2014. máj. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!