Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hónap boldogság? Mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónap boldogság? Mi legyen?

Figyelt kérdés

elég nehéz helyzetben vagyok. Van egy fiú, kb. 2 hónapja ismerkedünk. Kölcsönösen tetszünk egymásnak, eddig soha nem találkoztam ilyen fiúval, aki ennyire megfogott volna. Eddig is nyilvánvaló volt, hogy többet akar, de tegnap el is mondta. Csupán egy dolog árnyékolja be a dolgot. Hogy két hónap múlva kimegy Hollandiába dolgozni.:( Ez már el van döntve, nem csinálhatja vissza. Mégis annyira fájna most nemet mondanom neki. Két hónap is két hónap. annyira rövid az élet, hogy a két hónap boldogság is szerintem nagyon sokat jelent, tehát én hajlok arra, hogy belemenjek. egyenlőre 3 hónapra marad kint, aztán meg még ahogy hozza a helyzet, de itthon nem nagyon talál munkát.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy szerintetek belemenjek így a kapcsolatba, hogy csak két hónapig lehetünk együtt? és utána valószínűleg sokkal jobban fog fájni. vagy most vizsgaidőszak előtt szakítsam meg vele ezt a kapcsolatot, ami szintén nagyon nehéz és fájdalmas? ráadásul ugye a vizsgák szempontjából is nagyon megterhelő lenne lelkileg.


2012. máj. 15. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából ez egy olyan helyzet, amit nehéz eldönteni, hogyan lenne jó. Az biztos, hogy az a 3 hónap iszonyat hosszú lesz és elviselhetetlen, de mint írtad, lehet több lesz, úgyhogy jól gondold át, hogy belevágsz-e. Lehet jobban jársz, hogy előbb megszakítod. Én tudom milyen érzés-e, és nem szoktam ajánlgatni.

Máskülönben ez egy jó próbával is felér, mert ha kibírod azt a 3 hónapot, és utána is ugyanúgy érzel, meg a másik fél is, akkor egy nagyon hosszú kapcsolatra számíthatsz. Természetesen, ha utána együtt mentek már.

2012. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!