Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, kedvel, de mégis akkor miért nem akar már látni? Hogy is működik ez?

Figyelt kérdés
Az excsajom mindig dícsér, hogy olyan helyes vagyok, hogy elolvad tőlem még mindig stb. Nem tudom szórakozásból írja-e de arra gondoltam ha ennyire oda van értem miért nem találkozhatunk legalább baráti alapon és megbeszélnénk a dolgainkat, hogy lehetne -e még köztünk valami mert valahogy a külsőségi tényezők rendben vannak, de valahogy nem tudok vele kijönni és ezek voltak a problémák és a szakítás is azért volt mert ő velem nem tud feloldódani meg ilyesmi, valahogy ez nekem meg nem stimmel lányok az én környezetmben mindig fel tudnak ilyeneket még nem modtak nekem. 1,5 hónapig jártunk az idő alatt 3-4 alkalommal voltunk együtt csak. Amúgy kedvel ahogy írtam de nm tudom miért nem akar legalább 1x találkozni velem. Mit gondoltok? Lehet csak szivatni akar?
2009. jún. 26. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem gondolnám, hogy szivat. Én amikor nagyon tetszett valaki, illetve őrülten szerelmes voltam ( el sem múlt) azt sokszor gondoltam, hogy annyira szeretem, annyira csodálatos, szép, hogy nem vagyok méltó hozzá, mint valami csodálatos, szavakkal ki nem fejezhető csoda olyan... és én azt éreztem, hogy a legjobbat érdemli, és én nem vagyok épp a legjobb - legszebb, akkor sem, ha azt mondta nekem, hogy nagyon szép vagyok.

Bár én feloldódottnak éreztem magam vele, de ha mondjuk "úgy" is eggyütt lettem volna vele, akkor biztos gátlásaim lettek volna. Mindegy mi miatt vannak gátlásai valakinek..., megakadájozza, hogy merjen szeretni. Ezt a gátlását kellene tudni valahogy feloldanod, bármi miatt is van. Talán erről a gátlásról beszél legkevesebbet, vagy egyáltalán nem mondja, de ráérezhetsz. Mikor látod rajta, hogy nem elég oldott, milyen szituációban, milyen beszédtémánál, milyen helyzetben, hol? Ha ezt tudod, akkor jöhet a megoldás keresése, old fel a félelmét, ha nem is tűnik félelemnek, vagy nem nevezi meg, hogy miért nem tud feloldódni. Remélem minden rendbejön!

2009. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

annyit mondott máskor... Te nekem egy szép álom vagy és mindig csodálja a képeimet is ha nem vagyok vele...


ezek szeritn amiket írsz az nagyon beletalált! igazad lehet sőt tuti igazad van!

2009. jún. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!